Hlavní navigace

Facebook konečně přichází s aplikací pro iPad

12. 10. 2011

Sdílet

 Autor:
Uživatelé tabletu iPad se dočkali aplikace umožňující prohlížení populární sociální sítě Facebook.

Facebook konečně zareagoval na silnou poptávku a uvolnil klienta specificky navrženého pro zařízení iPad z produkce společnosti Apple. Mezi hlavními funkcemi nové aplikace naleznete podporu multidotykových gest, navigační panel obsahující odkazy na hry, aplikace, skupiny a seznamy, chatovací nástroj nebo možnost hraní her.

Multidotyková gesta

Asi nikoho nepřekvpaí, že aplikace využívá potenciál zařízení a nabízí podporu ovládání ve formě multidotykových gest. Používat můžete klasické rolování pomocí tažení prstu, zoomování přibližováním a oddalováním několik prstů nebo procházení fotoalb vertikálním pohybem.

Rychlé odkazy

Pro snadnou navigaci mezi hrami, aplikacemi či skupinami přidává aplikace postranní panel se seznamem všech potřebných odkazů. Zprávy a notifikace jsou pak zobrazeny stejně jako v desktopvé verzi v horním panelu, tudíž je jejich náhled stále k dispozici.

Chat, hry a podpora zobrazení na celý displej

Přímo v aplikaci je integrována klient zprostředkující chatování s přáteli. Aplikace také přichází s podporou spouštění her a aplikací v celoobrazovkovém režimu.

DT24

 

Aplikaci můžete stahovat zde.

Byl pro vás článek přínosný?