Hlavní navigace

Webcast Genesys – registrace

12. 10. 2020

Sdílet

 Autor: cw
Sledujte 4. 11. naše online vysílání se špičkami společnosti Genesys Umělá Inteligence v péči o zákazníkyaneb Jak o ně za méně peněz lépe pečovatNeustálý tlak na úspory nutí firmy poskytovat zákazníkům stejnou nebo i kvalitnější péči, avšak s menšími rozpočty. Proto si na pomoc berou pokročilé technologie a

Sledujte 4. 11. naše online vysílání se špičkami společnosti Genesys

genesys

Umělá Inteligence v péči o zákazníky

aneb Jak o ně za méně peněz lépe pečovat

Neustálý tlak na úspory nutí firmy poskytovat zákazníkům stejnou nebo i kvalitnější péči, avšak s menšími rozpočty. Proto si na pomoc berou pokročilé technologie a nové nástroje. Zejména využití umělé inteligence (strojového učení) a cloudových služeb přináší bezpočet výhod. Např. lze identifikovat zákazníky s potenciálem, kterým je třeba se proaktivně věnovat.

Tyto nejmodernější nástroje jsou nyní navíc k dispozici jako cloudová služba, takže si je mohou dovolit i malé a střední firmy.

Chytrému využití prediktivní péče se bude věnovat náš webcast se společností Genesys, která patří ve svém oboru mezi světové lídry.

O zkušenosti z praxe se s námi podělí:

  • Martin Veselka: viceprezident společnosti Genesys, který se v oblasti technologií péče o zákazníky pohybuje již více než dvacet let.
  • Jiří Zeman: senior Account Executive společnosti Genesys.
  • John Winkler: člen představenstva Expobank CZ, který se podělí o zkušenosti s péčí o zákazníky prostřednictvím digitálních kanálů.

Online živé vysílání proběhne ve středu 4. 11. od 10:00. Postačí jen stručná registrace na této stránce. Po vyplnění formuláře obdržíte e-mailem bližší instrukce.

Účastníci navíc zdarma získají studii průzkumu Massachusettského technologického institutu (MIT) zaměřenou na využití umělé inteligence v této oblasti.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

soutez_casestudy

Těšíme se, že budete s námi,

Radan Dolejš
šéfredaktor Computerworldu

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku