Hlavní navigace

Hodinky Edox lámou srdce

2. 2. 2011

Sdílet

 Autor:
Blíží se Valentýn a hodinky se srdci budou záhy v kurzu. Své o tom ví i švýcarský Edox.

Hodinářské značky vyrábějící hodinky pro může, jako je například Edox, vědí moc dobře, že jejich zákazníci mají manželky či přítelkyně, které si na hodinky též potrpí. Právě proto vznikly sportovní náramkové hodinky Heartbreaker Love Edition s vyobrazeným šípem proťatým růžovým srdcem na dýnku. Jelikož se jedná o ryze dámské hodinky, nesmí chybět ani diamanty, kterých je v tomto případě 68 na lunetě, která lemuje 36mm ocelové pouzdro se safírovým sklíčkem. V jeho nitru je pak uložený quartzový kalibr s chronografem, kterým je Edox 10, postavený na základě velmi často využívaného strojku Ronda 5040.B. Strojek nabízí samozřejmě také zobrazení data.

  

Tyto hodinky, vodotěsné do 50 metrů, byly zhotoveny ve speciální limitované edice pouhých 200 exemplářů. Ženy ocení i fakt, že jsou dodávány ve speciální růžové dárkové kazetě ve tvaru srdce.

 


 

Značka Edox představí svou historii na světové nekomerční výstavě Umění řemesla hodinářského, která se koná v pražském orloji v rámci oslav 600 let výročí. Právě tato švýcarská značka představí část své historie, která je datována rokem 1884. Nebudou tak chybět slavné potápěčské hodinky Delfín, což byly první hodinky s dvojitým víčkem pouzdra a s dvojitým voděodolným těsněním. Na ně naváže automatická klasika Bluebird s hranatým polštářovitě vypracovaným ocelovým pouzdrem, které bylo odolné proti poškrábání a vybavené speciálním anti-shock systémem, chránícím uložený kalibr indikující i datum a jméno dne. Z novodobých triumfů potěší i nejtenčí quartzové hodinky s indikací data na světě a speciální limitovaná edice pro automobilku Koenigsegg z roku 2007.

 

www.edox.cz a www.600letorloje.cz

 

CS24

Cena hodinek: 62 140 Kč

Cena vstupného na výstavu: 190 Kč

Byl pro vás článek přínosný?