Hlavní navigace

HTC představuje Touch Diamond2 a HTC Touch Pro2

16. 2. 2009

Sdílet

Společnost HTC Corporation dnes představila dva nové produkty, HTC Touch Diamond2, které kladou důraz na komunikaci a mobilní internet.

Společnost HTC Corporation dnes představila dva nové produkty, HTC Touch Diamond2 a HTC Touch Pro2. Výrobce se honosí tvrzením, že nové přístroje přinášejí vyváženou kombinací funkcí, vzhledu a moderních technologií s důrazem na komunikaci a mobilní internet.

HTC Touch Diamond2 a HTC Touch Pro2 využívají uživatelské rozhraní HTC TouchFLO 3D. TouchFLO 3D bylo hlouběji včleněno do upravené verze Windows Mobile 6.1, což znamená větší soudržnost díky aplikacím a menu Windows Mobile. TouchFLO 3D přináší snadnější ovládání včetně rychlého přístupu ke kontaktům, zprávám, e-mailům, fotkám, hudbě a počasí. Jako součást tohoto vylepšeného systému byly rozšířeny dotykové oblasti, aby bylo ovládání dotykem ještě příjemnější.

HTC Touch Diamond2 a HTC Touch Pro2 naplňují vizi HTC a usnadňují používání mobilního internetu díky technologii HTC Push Internet. HTC Push Internet pomáhá při pomalém stahování a zobrazení webových stránek na mobilním telefonu. Uživatelé mohou předvolit oblíbené webové stránky a získat k nim okamžitý přístup, když potřebují.

HTC Touch Diamond2


HTC Touch Diamond2 je další krok ve vývoji úspěšného HTC Touch Diamond. Touch Diamond2 dobře padne do ruky a ještě vylepšuje kompaktní design a styl originálního HTC Touch Diamond. Pro přehlednost a větší viditelnou plochu je telefon vybaven 3,2“ širokoúhlým displejem s vysokým rozlišením VGA, to vše v těle vysokém pouhých 13,7 mm. Telefon také obsahuje nový proužek citlivý na dotek pro přiblížení, čímž ještě více zrychluje zoomování webových stránek, emailů, textových zpráv, fotek nebo dokumentů.

htc touch diamond 2

Touch Diamond2 přináší o 50 % delší životnost baterie, 5MPx fotoaparát s funkcí auto focus, rozšiřitelnou paměť, pohybový senzor a senzor osvětlení okolí. Představuje ideální telefon pro všechny, kteří hledají výhody profesionálních chytrých telefonů bez kompromisů u velikosti, vzhledu nebo funkcí.

 

HTC Touch Pro2


HTC Touch Pro2 byl navržen pro profesionální využití při práci. Spojuje nevšední styl a výkon a přináší vysokou míru produktivity. Vedle technologií HTC TouchFLO 3D a Push Internet se může Touch Pro2 pochlubit 3,6“ širokoúhlým VGA displejem pro lepší přehlednost a velkou, snadno ovladatelnou QWERTY klávesnicí. Touch Pro2 je optimalizovaný jak pro dotek, tak i jako pro velmi časté používání emailů. Navíc přináší vylepšenou životnost baterie, rozšiřitelnou paměť, proužek citlivý na dotek pro přiblížení a pohybový senzor, senzor vzdálenosti a senzor okolního světla.

htc touch pro 2

CS24

Nová technologie HTC Straight Talk integruje e-mail, volání a hlasitý odposlech. Uživatelé mohou hladce přejít z e-mailu na konferenční hovor s jedním nebo více účastníky a proměnit jakékoli místo na konferenční místnost. Straight Talk vedle zjednodušeného volání obsahuje inovativní přístup a akustický design, který plní svou funkci stejně dobře jako špičkové telefony s hlasitým odposlechem v zasedacích síních. Straight Talk zaručuje vysokou kvalitu reprodukce hlasu a zvuku s vylepšením pomocí nesouměrných mikrofonů a pokročilou funkcí potlačení hluku s plně duplexní akustikou. Při vysunutí se Touch Pro2 automaticky přepne na hlasitý odposlech.

HTC Touch Diamond2 bude dostupný zákazníkům na hlavních evropských a asijských trzích na začátku Q2 2009 a postupně bude k dostání i v dalších zemích. Touch Pro2 bude dostupný na klíčových trzích začátkem léta.

Byl pro vás článek přínosný?