Hlavní navigace

Huawei představil externí reproduktor s umělou inteligencí

26. 3. 2020

Sdílet

 Autor: Huawei
Bezdrátový reproduktor Huawei Sound X nabízí interakci s inteligentními zařízeními v okolí posluchače. Prostřednictvím poklepání telefonem na reproduktor Sound X se zvuk přenáší do reproduktoru.

Reproduktor Huawei Sound X je vybaven patentovanou technologií společnosti Devialet pro zpracování signálů SAM (Speaker Active Matching) a ikonickou symetrickou strukturou Push-Push, která v nárazuvzdorném obalu reprodukuje hudbu s důrazem na detail.

Technologie SAM přináší efektivní kompenzační algoritmus, který je schopen přizpůsobit výstupní signál tak, aby odpovídal specifickým vlastnostem reproduktoru a minimalizoval zkreslení zvuku. VStruktura Push-Push umisťuje symetricky dva výkonné reproduktory tak, aby se jejich vibrace zpětných vln navzájem rušily. To znamená, že i když se stěny třesou z burácejících basových tónů, tělo reproduktoru Sound X zůstává zcela v klidu.

soutez_casestudy

Huawei Sound X přehrává zvuk přes Wi-Fi, což je proces, který vede k menší kompresi dat a tím k menšímu zpoždění, než je tomu u přenosu přes Bluetooth. To je umožněno technologií vyvinutou společností Huawei - ovládacím panelem pro více zařízení EMUI 10.1, který je podobný zařízení Apple Airplay, protože dokáže přenášet zvuk, ať už online nebo lokálně z reproduktoru Sound X do chytrého telefonu Huawei.

Reproduktor bude také podporovat hlasové asistenta s umělou inteligencí přímo z dílny Huawei. Ten se bude jmenovat Celia. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku