Hlavní navigace

IPTV Pe3ny Net již za pár měsíců

30. 12. 2010

Sdílet

 Autor:
Telekomunikační společnost Pe3ny Net oznámila, že pokračuje v přípravách na zprovoznění vlastní internetové televize.

Zákazníci si budou moci vybírat z více než 80 programů, ale také využívat dalších možností technologie, které se zatím v České republice většinou nenabízejí. Pe3ny Net umožní zapojení do projektu i místním provozovnám, které tak budou moci kvalitněji obsluhovat zákazníky ve svém okolí.

IP televize umožňuje běžné sledování televizních programů, ale poskytuje svobodu volby a rozsah možností, jaké známe z internetu. Zákazník tak může, mimo jiné:

- Objednávat zboží a služby z místních prodejen. Cena bude zahrnuta do příští měsíční složenky.
- Přerušit vysílání a na zbývající část pořadu se podívat později
- Zvolit jinou dobu sledování pořadu
- Zaplatit si shlédnutí konkrétního pořadu z kanálu, který nemá běžně předplacen
- Legálně sledovat filmy (internetové videopůjčovny)

Nová televize tak bude k dispozici nejen občanům, ale také podnikům a podnikatelům, kteří chtějí rozšířit zákaznické kanály a služby, i těm, kdo by chtěli provozovat vlastní televizní program (například umělecké školy)

Pe3ny Net je telekomunikační operátor, který poskytuje služby tisícům domácností a podniků v Praze a okolí. Firma byla založena jako místní internetový provider v Praze 6 (odtud název), ale postupně vyrostla ve větší společnost a dokázala vybudovat špičkovou moderní infrastrukturu pokrývající 98 % obyvatel hlavního města a přilehlé oblasti.

Pro připojení k internetu využívá vlastní optickou a vysokorychlostní bezdrátovou síť.

Byl pro vás článek přínosný?