Hlavní navigace

Jak SUSE pomáhá snižovat vaše IT náklady (TCO)

10. 8. 2020

Sdílet

 Autor: SUSE
Přečtěte si případovou studii a dozvíte se více o tom, jak společnost LOT Polish Airlines snížila TCO pomocí SUSE Linux Enterprise Serveru.

S růstem vašeho Linuxového prostředí můžete narazit na neočekávané a nežádoucí náklady. Program rozšířené podpory SUSE umožňuje přístup k nejvíce kompatibilnímu a nákladově nejefektivnějšímu operačnímu systému Linux a navíc k vysoce hodnocené podpoře vašeho stávajícího Linuxového prostředí. SUSE vám navíc pomůže při přechodu z Red Hat Enterprise Linux na SUSE.

Díky rozšířené podpoře od SUSE můžete snadno přejít z Red Hat Enterprise Linux na SUSE Linux Enterprise Server. SUSE navíc doplňuje tuto rozšířenou podporu o SUSE Manager, který komplexně spravuje servery SUSE a Red Hat Linux pod jedním centralizovaným řešením. SUSE Manager poskytuje automatickou, nákladově efektivní správu softwaru, nasazování nových serverů a jejich monitorování - umožňuje snadnou správu využívání systému Linux ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích.

Podívejte se na hlavní výhody, které získáte:

  • Podpora Red Hat Enterprise Linux a SUSE Linux Enterprise od jednoho výrobce
  • Nízkorizikový přístup k rostoucímu Linuxovému prostředí
  • Schopnost doplnit smíšené IT prostředí centralizovaným řešením jeho správy
  • Snížené náklady na podporu Red Hat

Dokonalým příkladem toho, jak SUSE pomáhá snižovat náklady, je společnost LOT Polish Airlines. Vzhledem k tomu, že její infrastruktura roste každoročně zhruba o 30 procent, čelí LOT rostoucím nákladům na licencování softwaru a správu provozu. Aby získala flexibilitu a přerušila lineární vztah mezi růstem společnosti a náklady na IT, migrovala společnost LOT z Red Hat Enterprise Support na SUSE Linux Enterprise Server s rozšířenou podporou. Od zavedení SUSE Linux Enterprise Server s rozšířenou podporou snížila společnost LOT poplatky za předplatné operačního systému o 50 procent a dlouhodobé náklady se snížily o 30 procent.

Zavedení SUSE Manager také pomohlo snížit administrativní zátěž. Marek Truszkowski, správce IT systémů ve společnosti LOT Polish Airlines, řekl: „Cenový model SUSE je přímočarý a jasný. Můžeme provozovat neomezený počet virtuálních strojů, takže naše náklady již nebudou přímo stoupat v poměru k našemu růstu.“

Přečtěte si celou případovou studii a dozvíte se více o tom, jak společnost LOT Polish Airlines snížila TCO pomocí SUSE Linux Enterprise Server s rozšířenou podporou.

Požádejte o schůzku s obchodním týmem SUSE.

soutez_casestudy

 

 

Byl pro vás článek přínosný?