Hlavní navigace

Klávesnice Logitech K400 s touchpadem

15. 8. 2011

Sdílet

 Autor:
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 přináší pohodlné ovládání notebooku i tehdy, když je připojený k TV.

Společnost Logitech představila klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400, která poskytuje uživatelům pohodlné bezdrátové ovládání počítače nebo notebooku připojeného k televizoru. Díky bezdrátovému dosahu až 10 metrů nabízí Logitech Wireless Touch Keyboard K400 snadné ovládání jak v situaci, kdy používáte notebook samotný, tak tehdy, kdy je připojen k televizoru a vy jej můžete ovládat z pohodlí vaší pohovky.

Klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je určena speciálně pro lidi, kteří připojují notebook k televizoru, aby si vychutnali svůj oblíbený multimediální obsah na větší obrazovce. Vestavěný 3,5“ touchpad umožňuje známé ovládání kurzoru vertikálním i horizontálním směrem a eliminuje potřebu samostatné myši.

U klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 má být nastavení jednoduché - stačí zapojit malý přijímač Logitech Unifying do USB portu a můžete začít pracovat. Navíc lze na tento jediný přijímač kromě klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 připojit až pět dalších kompatibilních zařízení. Uživatelé se mohou z tohoto pohodlného bezdrátového ovládání těšit údajně až po dobu jednoho roku, aniž by se museli obtěžovat s výměnou baterií. Klávesy s nízkým profilem jsou navíc zkonstruovány s ohledem na maximálně tichý provoz.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je v Evropě k dispozici od srpna 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Logitech K400

Byl pro vás článek přínosný?