Hlavní navigace

Kukátko do dveří je spolehlivou ochranou pro děti i seniory

6. 4. 2021

Sdílet

 Autor: cel-tec
Skvělý monitoring vchodových dveří 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

Nemůžeme s nimi být pořád, i kdybychom si to přáli. A právě proto jsou bohužel dosti zranitelní, nejen kvůli tomu, že oplývají značnou důvěřivostí vůči okolí. Nenápadný strážce, který jim nebude zasahovat do života, ale bude vždy připraven do akce? Když například přijde nezvaná návštěva, mohou takovou situaci kompletně zdokumentovat. A ovládá se tak snadno, že podobná činnost nebude činit obtíže ani těm nejmenším. Pečlivý monitoring vchodových dveří 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, dnešní kukátka umí mnohem více než modely obvyklé ještě v devadesátých letech.

 

Nastavení je otázkou krátké chvilky

Nemusíte se nijak zdržovat, za pár minut bude hotovo! Pokud jde o nastavování, proces je velice snadný. Díky baterii s až mimořádnou kapacitou bude kukátko do dveří spolehlivě fungovat v rámci tzv. pohotovostního režimu i dva měsíce. Model CEL-TEC DK500 Tuya nabídne i velmi přehledný barevný displej s uhlopříčkou větší než 4 palce, takže na to, kdo je právě za venkovními dveřmi, uvidíte vlastně už z dálky. Úhel záběru 120 stupňů znamená jediné – zabrán nebude jen prostor přímo před dveřmi, ale i jeho širší okolí. A v případě podezřelé aktivity je kontrolní snímek otázkou vteřiny. Přesně tak, pro jistotu! PIR senzor bude ve střehu i tehdy, když majitelé bytu v noci tvrdě spí.

 

ICTrocenka

Podpora velkokapacitních paměťových karet

Dnešní dveřní kukátko s kamerou podporuje paměťové karty s vysokou kapacitou. MicroSD karty s kapacitou 32 GB nabízí stovky fotografií a velký prostor pro videa, vše v takové kvalitě, která bude průkazná i pro případné policejní šetření. Ochrana, na kterou se lze spolehnout a díky níž budou senioři i předškoláci, kteří jsou doma sami, opravdu v bezpečí. A to je přeci důležité, že? Na nejnovější modely na trhu se podívejte na cel-tec.cz!

Byl pro vás článek přínosný?