Hlavní navigace

LG ST600 Smart TV Upgrader pro chytřejší televizor

18. 8. 2011

Sdílet

 Autor:
Společnost LG Electronics představila ST600, malou krabičku, která jakémukoliv televizoru s HDMI přidá funkce, které mají špičkové televizory s funkcí LG Smart TV.

Malou krabičku pomocí HDMI připojíte k vašemu televizoru a rázem je z něj domácí multimediální centrum. LG ST600 dokáže jakémukoliv televizoru s HDMI přidat funkce, kterými jsou vybavené televizory s funkcí LG Smart TV. Každý tak bude moci na televizoru prohlížet YouTube videa, surfovat na internetu nebo hrát hry. Nechybí ani multimediální funkce a Smart Share – jednoduše přehrajete veškerá multimédia, která máte v domácí síti.

Je jedno, jestli máte hudbu, fotografie, nebo filmy, včetně těch ve vysokém rozlišení. LG ST600 si poradí s většinou multimediálních formátů. Stačí přímo do krabičky připojit USB flash disk a můžete přehrávat. Zařízení má certifikaci DLNA, která zaručuje, že si perfektně rozumí s jinými zařízeními ve vaší domácnosti. Co to znamená? Dokáže přistupovat k síťovému disku (NAS) a odsud přehrávat multimédia, ale také se dokáže připojit k vašemu domácímu PC a přehrávat hudbu, fotografie i filmy, které máte na pevném disku v počítači. Jednoduše přehraje také filmy a fotografie z vašeho smartphonu. Do domácí sítě se umí připojit i bezdrátově pomocí Wi-Fi.

Kdo vlastní iPhone, iPad nebo smartphone s operačním systémem Android, ten si může stáhnout aplikaci LG Remote a veškeré funkce ovládat přes dotykový displej svého zařízení.

Produkt je již dostupný v obchodní síti LG obchodních parterů v CZ/SK, jeho doporučená cena je 3000 Kč v Českue a 119 Eur na Slovensku.

Specifikace:
Funkce Smart TV
Ovládání dodávaným ovladačem i aplikací pro smartphony
Internetový prohlížeč
Plná podpora LG Apps
Wi-Fi
DLNA
Podpora přehrávání z externího disku
Rozměry: 11 × 11 cm

LG ST600

Cloud24

LG ST600

LG ST600

Byl pro vás článek přínosný?