Hlavní navigace

Motorola Moto G se bude prodávat ve 30 zemích

13. 11. 2013

Sdílet

 Autor: Techspot.com
Novinka od dceřiné společnosti Google Motoroly, model Moto G bude ve Spojených státech stát od 179 dolarů bez kontraktu.

Smartphone se bude prodávat ve 30 zemích světa, není ale jasné, zda mezi nimi bude i Česká republika. Zprávy vesměs americké provenience odkazují na „nějaké evropské země“.

Motorola Moto G

Moto G bude k dispozici ve dvou verzích lišících se množstvím uživatelské paměti (8 a 16 GB), nicméně příplatek 20 dolarů za vyšší verzi se vyplatí, protože k dispozici není možnost rozšíření prostřednictvím microSD karet. Nízkorozpočtovost telefonu je podtržena ještě nemožností vyjmutí baterie. Barevný zadní panel je tak odnímatelný jen z kosmetických důvodů.

Podíváme-li se na specifikace, pak Moto G běží na operačním systému Android 4.3 Jelly Bean (v lednu upgradovatelném na verzi 4.4 KitKat), po technické stránce pak mezi „vnitřnostmi“ najdeme čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 o frekvenci 1,2 GHz, 1 GB RAM, 1,3 megapixelový přední fotoaparát a 5megapixelový zadní, baterii s kapacitou 2 070 mAh.

soutez_casestudy

Nesmíme pak zapomenout na displej, který je 4,5palcový, využívá technologii LCD TFT a rozlišení je HD 720p, což znamená hustotu pixelů 329 ppi.

Zdroj: IDG News Service

Byl pro vás článek přínosný?