Hlavní navigace

Navigace Mio Spirit 680 s velkým displejem

26. 4. 2011

Sdílet

 Autor:
Mio Spirit 680 přinášejí velká 5“ obrazovku, bezplatné aktualizace map na dva roky a funkce pro pohodlnější navigování, parkování i procházku po turistických místech.

Společnost Mio uvedla na trh nové nejvyšší modely navigací Mio Spirit 680, 685 a 687, které disponují řadou nových funkcí a 5" širokoúhlou obrazovkou, která je využitelná nejen pro zobrazování dopravních informací, ale i pro přehrávání filmů a hudby. Novými funkcemi jsou Smart Routes, LearnMe Pro či QuickSpell. To vše navíc s dvouletou aktualizací map zdarma.

Navigační technologie Smart Routes využívá informací získaných od milionů řidičů. Do výpočtu údajů o trase zahrnuje i faktor času a den uskutečněné cesty. Uživatel má také možnost si vybrat ze 4 druhů tras – nejrychlejší, nejkratší, nejjednodušší a nejekonomičtější, které jsou přehledně znázorněny na displeji.

Trasy jsou vizualizovány pomocí 3D náhledu na 5“ širokoúhlé obrazovce, kterou mohou uživatelé využít i ke zhlédnutí oblíbených filmů. V průběhu jízdy je řidič hlasově navigován pomocí funkce Text-to Speech informující i o názvech silnic.

Další novinkou je funkce LearnMe Pro. Mio Spirit pomocí ní poznává styl jízdy řidiče a přizpůsobí mu na míru výběr obvyklé trasy a přesněji určí čas příjezdu do cíle. Parkovací asistent uživatelům navrhuje možnosti parkovacích míst v blízkosti cíle.

Zadávání adres je jednodušší díky klávesnici QuickSpell generující relevantní klávesy na základě informací z databáze. Jsou tak eliminovány chyby a hledání cílových destinací se stává daleko jednodušší a pohodlnější. Vše funguje na principu vyhledávání podle klíčových slov stejně jako u fulltextových vyhledávačů na internetu.

Díky Bluetooth je možné využít navigaci jako handsfree a také se lze přes telefon s datovým tarifem připojit k internetu a vyhledávat aktuální informace k aktuálnímu nebo cílovému místu.

Nové modely navigací Mio Spirit jsou již standardně vybaveny dvouletou aktualizací map a softwaru zdarma, které lze stejně jako cestovního průvodce a další doplňky dokoupit prostřednictvím webových stran výrobce.

Cloud24

Mio Spirit 680


Vybrané vlastnosti navigací 670, 680, 685 a 687 Mio Spirit:

5“ širokoúhlý displej s 2D a 3D zobrazováním
Aktualizace map na 2 roky zdarma
Smart Routes - pro optimalizaci výběru trasy
LearnMe Pro - pro učení a způsobu jízdy řidiče a volbu optimální trasy
Výběr z trasy OnScreen – vizuální náhled na různé varianty tras
Náhledy křižovatek a odbočení pro snadnější odbočování
Parkovací asistent – pro rychlé a snadné nalezení parkoviště v cílové stanici
Pedestrian Mode – neboli režim chodce pro užívání navigace mimo automobil
QuickStart menu – pro rychlý přístup k funkcím
QuickSpell klávesnice – napovídá při zadávání informací a snižuje počet chyb
Mapy celé Evropy (44 zemí)
Text-to-Speech v češtině – hlasové pokyny včetně názvů ulic a silnic
Databáze radarů
Online vyhledávání na Google
Získávání aktuální předpovědi počasí v cílové destinaci.
Přehrávání hudby a filmů
Přijímání zpráv o dopravní situaci a překážkách na cestě (RDS – TMC)
Vyhledávání podle souřadnic
SOS asistence a průvodce tunely
Cestovní průvodce s databází hlavních měst Evropy

Byl pro vás článek přínosný?