Hlavní navigace

Nejvýkonnější laserový projektor Panasonic

20. 10. 2016

Sdílet

 Autor: Panasonic
Jde o projektor s nejvyšším jasem, mimořádně kompaktním a lehkým tělem a výkonnou laserovou technologií SOLID SHINE.

Redundantní laserový světelný zdroj zajistí přetržitou projekci i v případě technické závady. Z tohoto důvodu je projektor vhodný pro zábavní, pódiové a výstavní aplikace nebo pro pronájem.

Panasonic

Patentovaná technologie Panasonic SOLID SHINE přináší dlouhodobý konstantní jas i ostrý obraz, a je konstruována pro nepřetržitý provoz (24 /7) bez poklesu kvality barev.

Model RZ31K nabízí na jedné straně extrémně vysokou svítivost a špičkovou barevnou reprodukci, bez kterých se aplikace na velkých akcích neobejde, navíc využívá Real Motion procesor, který díky technologii frame-creation (vytváření snímků) zobrazí velmi plynulý obraz, zejména v rychlých scénách, s minimem rozmazaného pohybu.

top_it_employers

Projektor RZ31K zvládne při normálním provozu fungovat 20 000 hodin bez nutnosti jakékoli údržby. Jas obrazu je obecně významně ovlivňován prachem, avšak model PT-RZ31K je vybaven vzduchotěsným optickým blokem a hermeticky uzavřenými zobrazovacími prvky. Tvoří tak vysoce spolehlivý základ pro působivé velkoformátové světelné show a 3D mapování.

Laserový zdroj světla navíc umožňuje flexibilní instalaci pro vertikální a horizontální projekci v rozsahu 360°.

Byl pro vás článek přínosný?