Hlavní navigace

Netgear uvádí na trh unikátní multimediální přepínač

11. 4. 2017

Sdílet

 Autor: NETGEAR
Zařízení navržené pro přehrávání mediálního 4K obsahu, gaming a virtuální realitu nabízí stabilní a výkonné připojení k síti s důrazem na rychlý streaming dat

Výkonný a futuristicky designovaný přepínač Nighthawk S8000poskytuje osm gigabitových ethernetových portů, jejichž prostřednictvím lze k přístroji připojit např. Wi-Fi router Nighthawk či libovolné herní a mediální zařízení. Každý z portů lze přitom konfigurovat zvlášť a tuto konfiguraci následně pouhým jediným stisknutím tlačítka automaticky uložit. Uživatelé mohou využívat tři přednastavené módy určené pro mediální streaming, gaming a standardní připojení, zahrnující VoIP a videohovory. V případě potřeby lze tyto módy doplnit o další dva personalizované.

NETGEAR

Pro připojení datově nejnáročnějších zařízení, typicky síťových datových úložišť, lze až čtyři porty vzájemně propojit a dosáhnout tak rychlosti připojení až 4 Gb/s.

Snadné a rychlé nastavení

Přepínač Nighthawk S8000 lze snadno spravovat, konfigurovat a optimalizovat díky intuitivnímu uživatelskému webovému rozhraní, optimalizovanému také pro mobilní zařízení. Kromě základního nastavení je pro uživatele připravena řada pokročilých funkcí ve vrstvě L2. Nechybí mezi nimi např. QoS zajišťující čtyři úrovně priorizace síťového provozu, automatická prevence před DoS útoky, podpora IGMP snoopingu, Loop detekce či Rate limiting a upřednostňování vybraných datových toků pro spolehlivé alokování potřebné šířky pásma.

DT24

Cena a dostupnost

Přepínač Nighthawk S8000 je již v prodeji v sítích obchodních partnerů společnosti Netgear za doporučenou koncovou cenu 3 150 Kč s DPH.

Byl pro vás článek přínosný?