Hlavní navigace

Nová elegantní myš se softwarem Smart Genius

1. 1. 2016

Sdílet

 Autor: Genius
Genius uvádí na českém trhu novou sérii elegantních myší pro domácnost a kancelář s bezdrátovým připojením Genius NX-7015

Nová řada myší pro každodenní použití Genius NX-7015 se vyznačuje zejména svým designem a softwarem Smart Genius. Elegantní černé tělo je doplněno o horní část, která je v provedení broušeného hliníku a na výběr je pět barevných modelů. Díky aplikaci Smart Genius je možné snadno přizpůsobit nastavení myši, jako citlivost, rozlišení, rychlost scrollování atd. Navíc však software nabízí aktivaci funkce Zoom, která umožňuje snadné přibližování a oddalování dokumentů obrázků atd. pomocí stisknutí a otáčení scrollovacího kolečka.

Genius

Bezdrátová myš Genius GX-7015 využívá miniaturního Pico přijímače do USB zprostředkovávající komunikaci mezi myši a počítačem na frekvenci 2,4 GHz. Velkou výhodou těchto přijímačů je funkce, která umožňuje připojení i jiných bezdrátových zařízení Genius, nebo myš naopak připojit k jinému přijímači.

Další z klíčových vlastností NX-7015 je BlueEye sensor s rozlišením až 1 600 dpi, který funguje spolehlivě i na jinak nevhodných površích jako dřevo, látka a mléčné sklo.

soutez_casestudy

Rozměry myši Genius NX-7015 jsou 58 x 100 x 38.5 mm a hmotnost pouhých 57g včetně přijímače. Doporučená koncová cena myši Genius činí 270 Kč s DPH.

 

Byl pro vás článek přínosný?