Hlavní navigace

Nová sluchátka Beoplay H4

2. 12. 2019

Sdílet

 Autor: Bang & Olufsen
Společnost Bang & Olufsen představila nová bezdrátová sluchátka Beoplay H4

Inovovaný model přináší moderní design, nové pokročilé funkce, jako je například Voice Assistant, a také bohatý zvukový projev charakteristický pro produkty Bang & Olufsen. Použité prémiové materiály a jejich zpracování zajišťují pohodlné nošení a robustnost. S výdrží baterie až 19 hodin na jedno nabití se není třeba obávat, že by sluchátka přestala hrát v tom nejlepším. 

BANG & OLUFSEN

Náušníky a můstek sluchátek jsou potaženy jemnou jehněčí kůží. Paměťová pěna náušníkům zajišťuje dokonalé obejmutí ušního boltce pro co největší pohodlí a zároveň vytváří pasivní izolaci před okolním hlukem. Disky na mušlích jsou vyrobeny z hliníku, který je lisován, leštěn a eloxován. Logo společnosti Bang & Olufsen je pak na tyto disky vygravírováno laserem v odpovídajícím barevném odstínu. Kabel spojující obě mušle je chráněn pletenou textilií a je částečně k vidění mezi posuvníky a můstkem sluchátek, aby podpořil jedinečný designový celek. Posuvníky mušlí jsou vyrobeny z kartáčované nerezové oceli s PVD povlakem, což umocňuje elegantnost a robustnost sluchátek. 

Sluchátka Beoplay H4 přináší jednoduché a intuitivní ovládací prvky v podobě tří tlačítek. Jednoduché stisknutí prostředního tlačítka přijímá či ukončuje hovor a spouští/pozastavuje přehrávání hudby. Horní a spodní tlačítko slouží pro ovládání hlasitosti sluchátek a pro přepínání skladeb. Společným stisknutím těchto tlačítek pak lze spárovat sluchátka se zařízení skrze Bluetooth.

soutez_casestudy

Cena a dostupnost

Nová sluchátka Beoplay H4 jsou dostupná ve dvou barevných provedeních (LimeStone a MatteBlack) za cenu 7 800 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?