Hlavní navigace

Nová střihová karta AVerMedia Live Gamer MINI

9. 4. 2019

Sdílet

 Autor: AVerMedia
Cenově dostupná, výkonná a uživatelsky přívětivá střihová karta

Společnost AVerMedia uvádí na trh Live Gamer MINI. Nástupce nejprodávanější karty Live Gamer Portable Lite nabízí Full HD rozlišení při 60 snímcích za sekundu. 

AVerMedia

Live Gamer MINI disponuje technologií plug and play pro vysílání a nahrávání obsahu prostřednictvím USB 2.0 bez nutnosti instalace ovladačů. V kombinaci s nově navrženým AVerMedia Stream Engine softwarem pro podporu aplikací třetích stran je schopna pracovat s nulovým využitím procesoru.

Střihová karta spolupracuje se streamovacími aplikacemi třetích stran, jako jsou Streamlabs, OBS a Xsplit. AVerMedia Stream Engine poskytuje uživatelům prostředí pro nahrávání originálního herního obsahu bez dalšího zatížení procesoru, zatímco mohou i nadále vysílat s webkamerou a grafikou tak, jak jsou zvyklí. Pro tvůrce vyžadující vysílání na více platforem zároveň, např. na YouTube, Twitch či Facebook a jiné, je k dispozici vlastní AVerMedia software RECentral s možnosti nastavení rozlišení a datového toku zvlášť pro jednotlivé sociální sítě a to v rámci jednoho počítače.

Cloud24

Dostupnost a cena

AVerMedia Live Gamer MINI je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3 350 Kč s DPH v České republice a 129,90 euro s DPH na Slovensku.

Byl pro vás článek přínosný?