Hlavní navigace

Nový monitor Philips s Adobe RGB, QHD a USB-C

8. 12. 2017

Sdílet

 Autor: MMD
Barevný gamut Adobe RGB 99% s HDR a rozlišením Quad HD pro oslnivou podívanou

Model 328P6AUBREB je vybaven univerzálním konektorem nejnovější generace USB 3.1 typu C. Tenký, reverzibilní USB-C umožňuje nabíjet připojená zařízení, přenášet audio a video, připojení k internetu – vše prostřednictvím jediného kabelu. Monitor tak slouží jako dokovací stanice a šetří místo na stole. Dále je možné jednoduše propojit více monitorů, což ocení třeba grafici. USB-C tak nabízí lepší možnosti propojení pro notebooky a přináší extra rychlý přenos dat, protože je 20x rychlejší než USB 2.0.

MMD

S technologií Quad HD si můžete vychutnat parádní zážitek ze sledování, technologie HDR zase zajišťuje výjimečný jas a kontrast stejně jako bohatou paletu oslnivých nových barev, jaké tu ještě nebyly. 10bitový monitor nabízí 1,074 miliardy barev s podporou 12bitového interního procesoru pro přirozené barvy a plynulé přechody. Philips 328P6AUBREB se pyšní 99% Adobe RGB a 100% sRGB (CIE 1973) a rozlišením 2 560 x 1 440 bodů pro křišťálově čistý obraz a živou grafiku. Díky technologii IPS je možné sledovat obsah na obrazovce z úhlu 178°, aniž by byl uživatel o cokoliv ošizen.

Monitor má ergonomický a nastavitelný stojan SmartErgoBase uživatelům umožňuje sklopit, otočit nebo zvednout obrazovku podle libosti. Do nabídky funkcí patří také Philips LowBlue, který snižuje potenciálně škodlivé krátkovlnné modré světlo. Technologie Flicker-free zase reguluje jas a zamezuje nepříjemné blikání, které unavuje oči; reproduktory poskytují kvalitní zvuk, a co víc – tento monitor je také dobrou volbou i pro ekologicky smýšlející uživatele, protože je vyroben z 65 % recyklovatelného materiálu.

soutez_casestudy

Dostupnost a cena

Philips 328P6AUBREB řady P bude k dostání v lednu 2018 za cenu 12 699 Kč (499 eur).

Byl pro vás článek přínosný?