Hlavní navigace

Nový SSD WD Blue SN550 NVMe

17. 1. 2020

Sdílet

 Autor: Western Digital
Nastupující generace SSD pomáhá dosahovat optimální výkon a rychlý přístup k datům

Společnost Western Digital je díky novému disku WD Blue SN550 NVMe SSD schopná zajistit až čtyřikrát vyšší rychlost oproti SATA SSD. Nejnovější člen produktové řady WD Blue společně s technologií NVMe, která se zaměřuje na výkon, je postaven na míru tvůrcům digitálního obsahu a uživatelům PC, kteří chtějí startovat počítač rychleji a pracovat s vyšším výkonem. 

Western Digital

CS24

Prostředí s vysokým nárokem na výkon úložišť, jako je zpracování videa v rozlišení 4K/8K, rozsáhlé soubory nebo aplikace náročné na zpracování dat, vyžadují spolehlivost, odolnost, rychlost a kapacitu. Přesně to, co může poskytnout rozhraní NVMe. Nový disk WD Blue SN550 NVMe SSD staví na garantované spolehlivosti produktového portfolia Western Digital NVMe a je vytvořen proto, aby splnil výše uvedené požadavky a přeměnil slabá místa ve zpracování dat na produktivitu plnou kreativity.

Nový disk WD Blue SN550 NVMe SSD může být použit při běžné nebo kreativní práci, hraní počítačových her nebo při zpracování velkého balíku dat a bude dosahovat čtyřikrát vyšší rychlost oproti nejrychlejším SATA diskům Western Digital. Se zvýšenou interní rychlostí to poskytuje lepší celkový pracovní výkon při multitaskingu a náročných aplikacích uživatelům, kteří chtějí rychlý systém s rychlou odezvou pro zvládnutí náročných pracovních zatížení. Navíc vylepšená konstrukce chlazení zajistí rychlou odezvou systému a stabilní výkon během náročných úkolů.

Byl pro vás článek přínosný?