Hlavní navigace

Nový velký QHD monitor téměř bez rámečku

16. 5. 2016

Sdílet

 Autor: AOC
AOC rozšiřuje řadu Style monitorů o nový 27palcový model s minimalistickým rámečkem

Nový monitor AOC Q2781PQ zaujme nejen ultra tenkým designem a asymetrickým stojanem, ale i svým AH-IPS panelem s QHD rozlišením (2 560 x 1 440 bodů). Díky vynikající kvalitě obrazu a funkcím jako Flicker-FREE ocení tento monitor jak profesionálové, tak i domácí uživatelé.

AOC

27palcový AOC Q2781PQ nabízí vysokou kvalitu obrazu v zajímavém designu. Jeho minimalistický design vychází z téměř bezrámečkového provedení. Rámeček na horní, pravé a levé straně monitoru má pouze 5,7 mm a na spodní pak 6,25 mm. Díky modernímu AH-IPS panelu s QHD rozlišením (2 560 x 1 440 bodů) se monitor může pochlubit širokými pozorovacími úhly a věrným podáním barev s pokrytím 100 % sRGB. Model je proto vhodný nejen pro úpravy fotografií, editaci videa nebo jakékoli grafické a multimediální aplikace, ale i pro standardní kancelářské aplikace. 

Moderní funkce jako technologie Flicker-FREE a vícero video vstupů dělají z monitoru AOC Q2781PQ šikovného a příjemného společníka pro domov i kancelář. Technologie Flicker-FREE reguluje podsvícení monitoru a eliminuje tím nepříjemné blikání, které tak často způsobuje únavu a namáhá zrak. Ti, co by rádi propojili monitor se svými herními konzolemi, přehrávači Blue-ray nebo notebookem, mohou využít širokou řadu vstupů. Především dva HDMI porty, DisplayPort i klasický VGA vstup.   

příloha_ovladnete_sva_data

Dostupnost a cena

Nový monitor AOC Q2781PQ bude k dispozici v červenci 2016 za cenu 9 499 Kč (349 EUR). 

Byl pro vás článek přínosný?