Hlavní navigace

Philips 346B1C s USB-C dokovací stanicí

8. 11. 2019

Sdílet

 Autor: MMD
Společnost MMD představuje nový zakřivený 34” monitor Philips 346B1C s UltraWide VA panelem a USB-C dokovací stanicí

Nový monitor Philips 346B1C je vybaven CrystalClear, UltraWide QHD 3440 x 1440 displejem, na kterém lze například srovnávat dva dokumenty, dívat se na XXL tabulky, sledovat CAD-CAM projekty v plných detailech a mnohem víc. Díky MultiView technologii je možné využívat rozdělení obrazovky (split-creen) a zároveň sledovat obsah z vícero připojených zdrojů signálu (NTB, PC, atd.). Navíc, integrovaný MultiClient KVM switch umožňuje pracovat současně na několika zařízeních připojených k monitoru a ovládat je pomocí jediné klávesnice a myši. A pro ty, kteří rádi kombinují práci a zábavu nabízí monitor i podporu technologie Adaptive-Sync. Ta přináší rychlou odezvu a hladké hraní bez trhání obrazu.

MMD

Díky zabudované USB-C dokovací stanici s dobíjením mohou uživatelé jednoduše připojit svůj notebook k monitoru pomocí jediného kabelu. Získají tak vysokorychlostní přenos dat a obrazu ve vysokém rozlišení - mohou v klidu pracovat a zároveň dobíjet své zařízení.

Zabudovaný PowerSensor deteguje přítomnost člověka a podle toho snižuje jas monitoru, čímž šetří náklady na energii až o 80 %.

soutez_casestudy

Dostupnost a cena

Nový Philips 346B1Cbude k dispozici na trhu od listopadu 2019 za doporučenou cenu 15 349 Kč (559 euro).

Byl pro vás článek přínosný?