Hlavní navigace

Powerbanka TP-Link TL-PB10400 nabije telefon i tablet zároveň

12. 12. 2014

Sdílet

 Autor: TZ TP-LINK
Společnost TP-Link uvádí na český trh vysokokapacitní cestovní zdroj energie s produktovým označením TP-Link TL-PB10400, který je určen především pro chytré telefony a tablety.

TP-Link TL-PB10400Novinka není určena pouze k dobíjení chytrých telefonů a tabletů, ale také přenosných Wi-Fi hotspotů, MP3 přehrávačů, GPS navigací a dalších zařízení. Své využití najde především tam, kde není k dispozici přípojka do elektrické sítě.

Zařízení spadající do kategorie „powerbank“ nabízí kapacitu 10400 mAh, jež obvykle postačuje pro tři až pět dobití chytrého telefonu. Bez závislosti na elektrické síti se tak váš smartphone díky powerbance TP-Link TL-PB10400 obejde až po dobu jednoho týdne. V domácnosti a hlavně na cestách jistě přijde vhod také vestavěná svítilna.

Aby nedošlo k poškození samotného zdroje nebo připojeného zařízení, je produkt vybaven také ochranou proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití, podpětí a přehřátí. Indikace stavu baterie a průběhu nabíjení je řešena prostřednictvím čtyř LED diod.

Byl pro vás článek přínosný?