Hlavní navigace

Překvapení mezi mobily je v prodeji - Honor View 10

11. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Honor
Po období předpordejů se už konečně od zítřeka začíná prodávat špičkový model značky Honor View 10.

Telefon s umělou inteligencí Honor View 10 bude k sehnání za 12 790 korun. Jeden z nejvýkonnějších mobilů současnosti, který se už dlouho prodává například v Německu, se konečně dostává oficiálního prodeje i u nás.

Jedním z dílčích cílů nového country managera pro Honor v České republice a na Slovensku, Alexe Wangxi, je představit na našem trhu co možná nejvíce modelů Honor, které se prodávají ve světě. Jako první vlaštovka na náš trh tak přichází Honor View 10.

Honor View 10 je model zaměřený především na výkon. Smartphone pohání osmijádrový procesor Kirin 970, který podporuje 6GB RAM. Výkon se projeví zejména během hraní náročných mobilních her či užívání dalších aplikací náročných na výkon. O výkonu svědčí i čerstvé výsledky nezávislého testu benchmarkové aplikace Antutu, který pravidelně prověřuje výkon aktuálních smartphonů. Honor View 10 obsadil první příčku (před příchodem telefonů Huawei řady P20).

Dlouhou výdrž telefonu zajistí baterie s kapacitou 3750 mAh. Interní paměť telefonu má 128 GB. Paměť lze rozšířit pomocí microSD karty až na 256 GB.

Honor View 10 má 5,99" FHD+ displej s rozlišením 2160 x 1080 px v poměru 18:9 a celokovové tělo.

Zadní stranu opanoval duální fotoaparát. Jde o kombinaci 16MPx a 20MPx snímače, jeden fotí v RGB, druhý monochromaticky. Jde o nejlepší fotoaparát mezi telefony Honor. Při pořizování snímků je možné využívat efektu široké clony a prvků umělé inteligence. Uživatelé tak mohou docílit částečného rozostření vybraných oblastí fotografie, a to i po jejím pořízení. Efektu široké clony lze využít i během natáčení videí. Hlavní dvojici fotoaparátů doplňuje přední 13MPx selfie kamera. Oba dva fotoaparáty jsou rozšířené o řadu kreativních funkcí.

Cloud24

Součástí softwaru Honoru View 10 je také umělá inteligence. Projevuje se u některých aplikací nebo během focení. Třeba galerie dokáže fotografie automaticky třídit do různých kategorií jako jsou krajina, lidé, jídlo atp.

Byl pro vás článek přínosný?