Hlavní navigace

Samsung Galaxy Gear již brzy v prodeji

3. 10. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung uvede na český trh očekávanou novinku Samsung Galaxy Gear. Jedná se samostatné příslušenství, které kombinuje konektivitu, specifické technologické vlastnosti a stylový design.

Společnost Samsung uvede na český trh očekávanou novinku Samsung Galaxy Gear. Jedná se samostatné příslušenství, které kombinuje konektivitu, specifické technologické vlastnosti a stylový design.

Samsung Galaxy Gear upozorňuje uživatele na příchozí komunikaci v zařízení Samsung Galaxy, ať se jedná například o volání, textové zprávy, e-maily a upozornění, dokonce nabízí náhled těchto zpráv a dává uživateli možnost tyto zprávy diskrétně přijmout nebo ignorovat. Pokud příchozí komunikace vyžaduje více než jen letmý pohled, může uživatel zařízení Samsung Galaxy jednoduše vzít a funkce Smart Relay okamžitě zobrazí celý obsah na obrazovce.

Samsung Galaxy GearVestavěný reproduktor umožňuje uživatelům uskutečňovat volání přímo z Galaxy Gear. Například, i když odcházíte z obchodu s rukama plnýma nákupních tašek, můžete uskutečnit hovor tak, že bude mluvit do Galaxy Gear, aniž se dotknete obrazovky. Na Galaxy Gear je dokonce možné pomocí funkce S Voice psát zprávy, vytvářet nové záznamy v kalendáři, nastavovat upozornění a sledovat předpověď počasí.

Galaxy Gear obsahuje také několik funkcí, jež pomáhají uživatelům snadno zachytit další okamžiky, které by jinak propásli. Pomocí funkce Memographer, což je vlastně 1,9megapixelový fotoaparát, lze pořizovat fotografie i videonahrávky a také je sdílet na sociálních sítích. Koncepci rychlého záznamu ještě rozšiřuje funkce Voice Memo, která uživatelům umožňuje zachytit myšlenky a rozhovory do Galaxy Gear na svém zápěstí a uložit tyto hlasové záznamy ve svých zařízeních Samsung Galaxy do textové podoby.

Zákazníci si budou moci chytré hodinky pořídit od příštího týdne. Doporučená maloobchodní cena činí 7 699 Kč včetně DPH. Při uvedení na český trh bude Galaxy Gear k dostání nejprve v černé barvě. Od listopadu bude na výběr i bílá, bílo zlatá a oranžová verze hodinek.

soutez_casestudy

 

Byl pro vás článek přínosný?