Hlavní navigace

Šetrný multimediální monitor e2752Vq z produkce společnosti AOC

10. 8. 2012

Sdílet

 Autor: AOC
Multimediální 27“ monitor z profesionální série AOC e2752Vq disponuje LED podsvícením, mnoha vstupy a velkou úhlopříčkou. Je tak vhodným kandidátem jak pro kancelář, tak pro domácí použití.

Využití v kanceláři i domácnosti

Monitor e2752Vq je Full HD monitor (1920 s 1080 bodů) s LED podsvícením a vysokým kontrastem 1200:1. Jeho velká zobrazovací plocha poskytuje dostatek prostoru pro zobrazení dvou stránek textu vedle sebe či nenáročných grafických náčrtů. Dobře poslouží také hráčům počítačových her, díky rychlé odezvě 2 ms se obraz nerozmazává ani při akčnějších scénách. Na své si přijdou také nadšenci do multimédií, neboť se monitor díky svému rozlišení a dvěma zabudovaným reproduktorům hodí pro sledování HD filmů.

Přizpůsobitelná pozice

Najít ideální pozici pro práci, hraní či sledování filmů je díky flexibilnímu nastavení displeje poměrně jednoduché, monitor můžete naklánět v rozmezí -3° až 19°. Díky širokým pozorovacím úhlům (170° vertikálně/160° horizontálně) může obraz na monitoru pohodlně sledovat i několik osob současně. Díky zabudovanému softwaru může být velká plocha displeje rozdělena do samostatných panelů, což ulehčuje přehled a správu spuštěných programů.

Široké možnosti připojení

Monitor e2752Vq je vybaven různými vstupními porty: VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI, DisplayPort. Taktéž disponuje USB hubem se čtyřmi USB 2.0 porty, dík čemuž lze k monitoru připojit více zařízení.

Rozumná spotřeba

Spotřebu monitoru výrazně snižuje využití LED technologie podsvícení. Během běžného provozu spotřebuje méně energie než 38 wattů a v stand-by režimu zkonzumuje pouze 0,5 wattu. Monitor je též vybaven speciálním e-Saver softwarem, který jej automaticky vypne v případě, kdy není po určitou dobu využívaný. Monitor zároveň splňuje celou řadu mezinárodních ekologických certifikací, jako jsou TCO 5.0, EPEAT Silver a Energy Star 5.0.

Cena a dostupnost

Model e2752Vq je na trhu dostupný od konce června a seženete jej za cenu okolo 5 500 Kč.

AOC e2752Vq

DT24

 

Zdroj: TZ MMD

Byl pro vás článek přínosný?