Hlavní navigace

Skladný HTC Explorer

1. 10. 2011

Sdílet

 Autor:
HTC představilo vstupní model do světa smartphonů – HTC Explorer s 3,2" displejem.

Společnost HTC dnes rozšířila své portfolio produktů o nového zástupce v kategorii nejdostupnějších smartphonů – HTC Explorer. Novinka je určena těm, kteří doposud s chytrými telefony nepřišli do styku a hledají plnohodnotný smartphone s ideálním poměrem cena/výkon. HTC Explorer je vybaven 3,2“ HVGA (480x320 pixelů) displejem, tří megapixelovým fotoaparátem a operačním systémem Android. Telefon obsahuje také nejnovější verzi uživatelského prostředí HTC Sense. Model HTC Explorer uceluje produktové portfolio výrobce HTC, díky čemuž společnost dokáže uspokojit potřeby nejrůznějších cílových skupin.

HTC Explorer je vybaven nejnovější verzí uživatelského prostředí HTC Sense, která se poprvé představila ve stylovém modelu HTC Rhyme. Vyznačuje se vzájemnou provázaností jednotlivých aplikací, širokou nabídkou widgetů a působivými grafickými animacemi napříč celým prostředím. Předností nové verze HTC Sense je především jednoduše přizpůsobitelná pohotovostní obrazovka, na které si uživatel nastaví pouze aplikace, které denně používá.

Zahájení prodeje HTC Explorer je v České republice plánováno na listopad letošního roku. Doporučená cena bude oznámena při zahájení prodeje. Telefon bude k dispozici v černé nebo modré barevné variantě.

HTC Explorer

Byl pro vás článek přínosný?