Hlavní navigace

Smartphony Samsung Galaxy J5 a J7 v prodeji

7. 6. 2016

Sdílet

 Autor: Samsung
Nové smartphony Galaxy J5 a J7 nabízí pokročilé fotografické funkce, rychlé mobilní připojení a velký sAMOLED displej s kovovým rámečkem za dostupnou cenu.

Nové smartphony Galaxy J5 a J7 nabízí pokročilé fotografické funkce, rychlé mobilní připojení a velký sAMOLED displej s kovovým rámečkem za dostupnou cenu.

Oproti předchozím modelům vynikají oba smartphony střední třídy řadou vylepšení, jako je přepracovaný kovový design, lepší světelnost fotoaparátu nebo větší operační paměť a kapacita baterie.

V elegantním těle s kovovým rámečkem je osazen 5,5“ sAMOLED displej u modelu Galaxy J7 a 5,2“ sAMOLED displej u modelu Galaxy J5. Oba telefony jsou vybaveny procesory Qualcomm Snapdragon 410 (J5) a A53 (J7) a 2 GB RAM. Funkce Smart Manager se stará o optimální využití paměti a procesů zatímco Ultra Power Saving mode v případě nouze prodlouží životnost baterie, která má kapacitu 3 300 mAh u modelu Galaxy J7 a 3 100 mAh u modelu Galaxy J5.

Dvojím kliknutím na tlačítko Domů lze do dvou vteřin spustit hlavní fotoaparát s 13Mpix snímačem a světelností F1.9 Telefony nabízejí rozšířené „selfie“ funkce jako jsou Palm selfie (ovládání gestem) Wide selfie (skupinové selfie), nebo Beauty Mode (automatické vylepšení snímku). Přední fotoaparát s 5Mpix snímačem a světelností F1.9 je navíc vedle standardní LED diody vybaven ještě funkcí Selfie blesk, která rozzáří displej bílou barvou a pomáhá tak zlepšit světelné podmínky.

top_it_employers

Ve výbavě nechybí LTE pro mobilní připojení k internetu a funkce NFC a Bluetooth 4.1 pro bezkontaktní komunikaci.

Novinky jsou na českém trhu k dostání v barvách černé, bílé a zlaté. Samsung Galaxy J5 (2016) se nabízí v Single SIM i Dual SIM variantě za 5 999 Kč. Samsung Galaxy J7 (2016) – Single SIM – za 7 499 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?