Hlavní navigace

Sony Xperia Miro – S Facebookem si rozumí

13. 6. 2012

Sdílet

 Autor: Sony
Na poslední chvíli jsme vás upozornili na facebookovou stránky Sony, na které jsme měli sami možnost ovlivnit datum premiéry nového smartphonu. Čas vypršel, novým zařízením je Sony Xperia Miro.

Na poslední chvíli jsme vás upozornili na facebookovou stránky Sony, na které jsme měli sami možnost ovlivnit datum premiéry nového smartphonu.

Ne, že by šlo o hodně, za každého účastníka se čas poposunul pouze o několik desítek milisekund, ale v nabídce byly také ceny za zodpovězení soutěžní otázky. V naší předpovědi možného smartphonu jsme se spletli, tipovali jsme model Xperia GX, ten to ovšem není. Čas vypršel, novým zařízením je Sony Xperia Miro.

Na trh se brzy dostane Sony Xperia Miro, zařízení s displejem 3,5 palce, fotoaparátem s rozlišením 5 MP a možností nahrávání až 30 snímků za vteřinu. Na přední straně smartphonu je kamera pro videohovory. Sony smartphone Miro prezentuje jako mobilní zařízení pro multimédia a sociální sítě, rozumět si bude hlavně s Facebookem, který je dnes nejpopulárnější sociální sítí vůbec.

top_it_employers

Smartphone je vybaven větší baterií, nepatří tedy mezi nejmenší, nad druhou stranu je větší baterie zárukou delší výdrže. Sony Xperia Miro bude k dostání v několika barevných provedeních – černo-růžové, černé, bílé a bílo-zlaté. Cena ani dostupnost ještě nebyly oznámeny.

Byl pro vás článek přínosný?