Hlavní navigace

Soutěž o tři grafické balíky CorelDraw Graphics Suite X6

15. 11. 2012

Sdílet

 Autor: Corel
Soutěžíme o tři grafické sady CorelDraw Graphics Suite X6, která uspokojí profesionální grafiky i amatéry. Jednu z nich můžete získat správným zodpovězením tří jednoduchých otázek a zapojením svého kreativního ducha i vy, tak se neváhejte zúčastnit!

1. – 3. místo: Grafický balík CorelDraw Graphics Suite X6

CorelDraw Graphics Suite X6CorelDraw Graphics Suite X6 je nejnovější verzí grafického balíku od Společnosti Corel a skladá se z celkem 7 propracovaných aplikací. Stěžejním programem celého balíku je CorelDraw X6, který slouží pro intuitivní tvorbu vektorových ilustrací a stránkový zlom, přičemž splňuje všechny požadavky profesionálních i neprofesionálních grafiků.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

 

Pro rychlé a profesionální úpravy, retušování a vylepšování fotografií je určen nástroj Corel Photo-Paint X6. O převod rastrových obrázků do vektorových se postará nástroj Corel PowerTrace X6 a pro rychlou a snadnou cestu k návrhu, implementaci a správě webových stránek je určen Corel Website Creator X6.

Dále obsahuje balík program Corel Capture určený pro rychlé a jednoduché sejmutí obrazovky počítače. Pátým nástrojem je Corel Connect X6, propracovaný prohlížeč digitálního obsahu, který je plně integrován do aplikaci CorelDraw a Photo-Paint. V balíku také najdete přídavný modul, PhotoZoom Pro 2, který umožní zvětšit digitální obrázky a exportovat je z prostředí Corel Photo-Paint X6.

Novinky verze X6

Nová verze balíku označená X6 přináší celou řadu novinek. Jednou z hlavních je nativní podpora 64bitových systémů, takže uživatelé těchto systémů mohou rychleji a lépe pracovat s velkými obrázky a soubory.

Důležitou novinkou je také podpora vícejádrových procesorů a vícevláknového zpracování, což umožní nerušenou práci, zatímco aplikace bude provádět náročné výpočty na pozdí.

K dalším novinkám patří také inteligentní ořezávač, který usnadňuje a odstraňuje nežádoucí oblasti fotografií a upravuje rovněž poměr stran. Pro lepší práci s vektorovými objekty obshuje CorelDraw čtyři nové tvarovací nástroje, které ještě více usnadní kreativní práci.

soutez_casestudy

Čtěte také: Recenze: CorelDraw Graphics Suite X6 má stále co nabídnout


Soutěž bude ukončena ke dni 30. 11. 2012.

Byl pro vás článek přínosný?