Hlavní navigace

Soutěž o výkonný hardware se společností Netgear

30. 4. 2012

Sdílet

 Autor: Netgear
Náš sesterský magazín PC World přináší ve spolupráci se společností Netgear pro své čtenáře soutěž o hodnotné ceny, mimo jiné i síťové úložné zařízení Netgear ReadyNAS Duo v2.

Americká společnost Netgear je předním celosvětovým dodavatelem technologicky pokročilých značkových síťových řešení a mimo jiné i nejúspěšnějším světovým výrobcem síťových datových úložišť (podle agentury Gartner). Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro firmy nabízí Netgear síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury.

Produkty Netgear jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje Netgear doživotní záruku.

Vyhrajte síťové úložné zařízení Netgear ReadyNAS Duo v2, výkonný dvoupásmový Wi-Fi router Netgear WNDR4500, univerzální adaptér pro bezdrátový přenos obrazu a zvuku z PC na TV obrazovku, nebo Wi-Fi adaptéry WNDA3100 a WNA3100.


Chci se zúčastnit soutěže!


1. místo: Síťové datové úložiště Netgear ReadyNAS Duo v2

Síťové datové úložiště ReadyNAS Duo v2 je vhodným řešením pro náročné domácí uživatele a malé firmy, které chtějí rychle a snadno navýšit úložnou kapacitu. Úložiště nabízí množství pokročilých funkcí a díky integrovanému DLNA serveru umožňuje snadné streamování hudby, fotografií či videa do jakýchkoli přehrávačů zapojených v síti.

Úložiště ReadyNAS Duo v2 je vybaveno také moderními USB 3.0 porty například pro připojení tiskárny a úložiště tak může fungovat jako tiskový, souborový i zálohovací server. Z pohledu správy disků si poradí s technologiemi X-RAID, RAID 0,1, JBOD a jednotlivé disky je možné díky podpoře Hot-Swap měnit za běhu.

Usnadněna byla také tvorba vlastního cloudu a díky mobilním aplikacím je možné přistupovat k datům přímo z chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS. Schopnosti úložiště nejsou konečné a je možné jej pomocí softwarových doplňků vylepšit.

Oproti předchozí generaci nabízí ReadyNAS Duo v2 díky procesoru Marvell o frekvenci 1,6 GHz až dvojnásobný výkon. Přepracováno bylo také grafické rozhraní, které je nyní plně v českém jazyce. Inovovaný byl také nástroj pro sdílení fotografií.

Netgear ReadyNAS Duo v2

2. místo: Dvoupásmový Wi-Fi router Netgear WNDR4500

Dvoupásmový bezdrátový gigabitový router Netgear WNDR4500 nabízí maximální rychlost bezdrátové sítě až 900 Mbit/s a díky 4 anténám v každém pásmu poskytuje také výborné pokrytí vnitřních i vnějších prostor. Router je vybaven dvojící USB konektorů pro současné připojení USB úložiště i tiskárny. Funkce ReadySHARE Printer navíc umožňuje snadný bezdrátový tisk i pro tiskárny bez Wi-Fi rozhraní.

Router umožňuje provoz několika různých bezdrátových sítí pro návštěvníky a firemní uživatele, nabízí možnost plánovaného vypínání Wi-Fi sítě a disponuje mikrotlačítkem pro okamžité vypnutí Wi-Fi sítě.

Integrovaný DLNA Media Server umožňuje snadné streamování videa a hudby z externího USB úložiště do multimediálních přehrávačů a DLNA TV. Router dále nabízí pokročilé bezpečnostní funkce včetně řízení provozu na síti a je připraven pro IPv6.

Intuitivní grafické rozhraní pro správu domácí sítě i online nápověda jsou kompletně lokalizovány do českého i slovenského jazyka.

Netgear WNDR4500

3. místo: Adaptér pro bezdrátový přenos obrazu a zvuku Netgear PTVU1000

Adaptér Netgear PTVU1000 umožňuje uživatelům osobních počítačů nebo notebooků se systémem Windows bezdrátově zobrazit obsah displeje na televizní obrazovce. Adaptér podporuje plné HD rozlišení a funguje až na vzdálenost 10 metrů. Uživatelé tak mohou velmi snadno procházet webové stránky či přehrávat filmy přímo na obrazovce televize.

Netgear PTVU1000

4. místo: Dvoupásmový Wi-Fi adaptér Netgear WNDA3100

Výkonný dvoupásmový Wi-Fi adaptér Netgear WNDA3100 dosahuje přenosu dat rychlostí až 600 Mbit/s a disponuje také technologií Push 'N' Connect pro připojení k zabezpečené bezdrátové sítě stisknutím jediného tlačítka. Adaptér pracuje v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz.

Netgear WNDA3100

5. místo: Wi-Fi adaptér Netgear WNA3100

Wi-Fi adaptér Netgear WNA3100 dosahuje maximální přenosové rychlostí přenosu dat až 300 Mbit/s a díky technologii Push \\\'N\\\' Connect umožňuje připojení k bezdrátové síti stisknutím jediného tlačítka. K adaptéru také patří praktická kolébka pro jeho umístění.

Netgear WNA3100

Byl pro vás článek přínosný?