Hlavní navigace

SteelSeries představuje novou herní myš a klávesnice

19. 2. 2020

Sdílet

 Autor: SteelSeries
SteelSeries uvádí na trh herní myš Rival 3 a herní klávesnice Apex 3 a Apex 5

Plnohodnotná symetrická herní myš SteelSeries Rival 3 je díky umístění dvou tlačítek na levý bok určená pravákům. Její herní duch je zvýrazněn RGB podsvícením loga a netradičně také linkou po části obvodu spodní strany. Využívá nového výkonného senzoru a kvalitních materiálů pro vysokou odolnost a přesto je k dispozici za dostupnou cenu. 

SteelSeries

SteelSeries Rival 3 je vyhotovena z vysoce trvanlivého polymeru zajišťující dlouhodobou odolnost a má také vliv na nízkou hmotnost 77 g. Myš disponuje novým vlastním optickým senzorem TrueMove Core. SteelSeries ve spolupráci s výrobcem PixArt jde zajímavější cestou a vyvinuli zcela nový herní senzor právě pro model Rival 3. TrueMove Core nabízí 8 500 CPI a sledování pohybu jedna k jedné (1-to-1 tracking); to znamená, že skutečně každý pohyb myši je zaznamenán a replikován na obrazovku.

Myš je dále osazena kvalitními spínači s garancí 60 milionu stisknutí, které využívá například Rival 650, a zabudovanou pamětí pro nastavení až 5 uživatelských profilů v aplikaci SteelSeries Engine.

SteelSeries Rival 3 je celosvětově dostupná za 39,99 euro.

SteelSeries Apex 3

Voděodolná klávesnice se stupněm krytí IP32 je plnohodnotnou herní klávesnicí kombinující nejmodernější technologie SteelSeries včetně 10zonového RGB podsvícení, anti-ghosting technologie a nových tichých herních spínačů s nízkým třením a odolností více než 20 milionu stisknutí.

Stejně jako u prémiové řady Apex Pro je k dispozici odnímatelná magnetická podložka pod zápěstí, multimediální tlačítko, rollovací váleček s klikací funkcí a tři předpřipravené cesty pro vedení kabelu na spodu klávesnice.

SteelSeries Apex 3 je celosvětově k dispozici za 79,99 euro.

SteelSeries Apex 5

Klávesnice Apex 5 přichází s hybridními spínači kombinujícími nejlepší vlastnosti dvou světů. Hladký stisk membránových spínačů s odolností, výkonem, zpětnou vazbou a jistotou při stisku modrých mechanických spínačů.

Cloud24

Je vybavena špičkovými technologiemi převzatými z modelů Apex Pro - magnetickou podložkou pod zápěstí, kvalitním leteckým hliníkem, OLED displejem, multimediálními tlačítky, speciálním rolovacím válečkem a RGB podsvícením každé klávesy zvlášť. Uživatelé si mohou přizpůsobit OLED displej vlastními GIF obrázky, nechat zobrazit informace z her jako jsou CS:GO nebo Dota2, promítat detaily hudební streamovací služby TIDAL, upozorňovat a přepisovat zprávy z komunikační aplikace Discord, procházet nastavení a další.

SteelSeries Apex 5 je celosvětově k dispozici za 129,99 euro.

Byl pro vás článek přínosný?