Hlavní navigace

Tablet Sony Xperia S získal dvě ocenění na veletrhu CES 2013

8. 1. 2013

Sdílet

 Autor: Sony
Dvě zajímavá produktová ocenění získal nový tablet Xperia S od Sony. Prvním je vítězství v kategorii CES Innovation Award a také iF product design award 2013.

Dvě zajímavá produktová ocenění získal nový tablet Xperia S od Sony. Prvním je vítězství v kategorii CES Innovation Award a také iF product design award 2013.

 

Známka kvality a inovace = CES Innovation Award

Prestižní ocenění CES Innovation Award udílí asociace CEA (Consumer Electronics Association), pořadatel největší světové výstavy spotřební elektroniky CES. Ocenění za významné počiny v produktovém designu a technologiích jsou udílena nejlepším produktům již více než 30 let. Porotu soutěže CES Innovation Design Award tvoří přední odborníci a nezávislí designéři, inženýři a také novináři z oblasti spotřební elektroniky, kteří hodnotí jednotlivé produkty z různých kategorií z hlediska inovací. Ocenění je dlouhodobě vnímáno jako známka kvality nejlepších produktů v oblasti spotřební elektroniky.

Cloud24

Ocenění iF product design award je každoročně udíleno produktům, které v sobě kombinují funkčnost, design a inovaci. Ocenění je vnímáno jako pečeť znamenitého a náročného designu a určuje standard již po řadu desetiletí. Na výběru se podílí mezinárodní porota složená z několika desítek designérů a technických specialistů. Ke zkoumaným kritériím patří kvalita designu, výběr materiálů i míra inovace. Klíčová jsou také kritéria, jako funkčnost, ekologičnost, snadnost použití, bezpečnost i hodnota značky.

Díky originální nabídce příslušenství si můžete zařízení přizpůsobit k obrazu svému, a to díky řadě barevných krytů, kolíbek a stojanů. Xperia Tablet S od společnosti Sony je na českém trhu již dostupný za doporučenou cenu 10 999 Kč. Více o produktu naleznete 
na webových stránkách

Byl pro vás článek přínosný?