Hlavní navigace

TCL Communication má svůj první 5G smartphone

4. 2. 2020

Sdílet

 Autor: TCL Communication
Společnost TCL Communication představila na veletrhu CES v předpremiéře svou novou řadu smartphonů TCL 10, včetně prvního 5G telefonu TCL

TCL 10 5G je vůbec první smartphone značky TCL, který podporuje rychlé 5G sítě. Bude vybaven novým procesorem Qualcomm Snapdragon řady 7 5G. Vedle této novinky firma odhalila modely smartphonů TCL 10 Pro a TCL 10L, které budou základem nabídky značky TCL v roce 2020 a na trh se dostanou v následujících měsících. Informace o dostupnosti těchto produktů pro Česko a Slovensko budou upřesněny později. 

TCL Communication

soutez_casestudy

Všechny nové smartphony TCL se vyznačují čtyřmi fotoaparáty na zadní straně a vysoce kvalitními displeji vlastní výroby. Vylepšení fotografií a videa zajistí technologie NTXVISION, jejímž prostřednictvím se obraz v reálném čase optimalizuje tak, aby na něm co nejlépe vynikly barvy, jas a kontrast.

Model TCL 10 Pro je prvním smartphonem TCL s AMOLED displejem bez rámečků. Zobrazovací panel vyrábí sesterská společnost TCL CSOT, která zároveň vyvíjí displeje televizorů TCL. CSOT je jedním z předních světových výrobců LCD panelů a obrazových technologií LTPS, AMOLED nebo ohebných displejů.

Byl pro vás článek přínosný?