Hlavní navigace

Usnadnění hromadných instalací nabízí Acronis

9. 5. 2008

Sdílet

Snap Deploy 3.0, který umožňuje rychle a jednoduše nakonfigurovat a provést deployment více počítačů najednou, je k dispozici i v češtině.

Snap Deploy 3.0, který umožňuje rychle a jednoduše nakonfigurovat a provést deployment více počítačů najednou, je k dispozici i v češtině.
Produkt Snap Deploy 3.0 podle výrobce nabízí bezstarostný proces instalace nových počítačů. Místo konfigurace každého jednotlivého stroje a následné instalace aplikací, mohou zákazníci využít tento software pro rychlou instalaci vzorového, identického image, včetně operačního systému a všech aplikací na každý počítač.
Konfigurace diskových obrazů vytvořených pomocí řešení Snap Deploy mohou být instalovány z optického disku nebo s využitím multicastu na desítky nebo stovky počítačů na lokální síti současně. Se samostatně licencovaným doplňkem Universal Deploy mohou správci IT instalovat nové systémy s odlišným hardwarem a stále používat půdní, uložený diskový obraz. Pro zajištění řádného spuštění počítače jsou automaticky nebo manuálně vybrány ovladače zařízení a HAL vrstvy. Tento produkt je dostupný ve verzi workstation nebo server.
Walter Scott, výkonný ředitel firmy Acronis, uvedl: "Je to přímočarý produkt, který šetří čas počítačových odborníků. Společnosti jakékoliv velikosti může zajistit to, že jejich zaměstnanci budou moci pracovat s novými systémy během minut místo hodin nebo dnů. Uživatelé zjistí, že tento produkt je obzvláště užitečný v oblastech, kde jsou konfigurace systému standardizovány, jako je ve vzdělávání, na úřadech, stejně jako v obchodování a u běžných kancelářských aplikací."
Nové vlastnosti verze 3.0 zahrnují:
· Spouštění po síti umožňuje vzdálené bootování a vypínání počítačů, dokonce, i když nejsou v jedné síti s Acronis Deploy Server.
· Plánování deploymentu umožňuje flexibilitu při jeho provádění.
· Centralizovaná management konzola poskytuje možnost vytvoření a správu úkolů deploymentu z jednoho umístění.
· Úplná podpora Microsoft Windows Server 2008 zajišťuje kompatibilitu s nejnovějšími technologiemi společnosti Microsoft.
· Flexibilní licencování jak pro pracovní stanice, tak i pro servery.
· Uživatelský deployment umožňuje koncovým uživatelům provést samostatně autorizovaný deployment systému pomocí výběru přednastaveného úkolu, z nabídky spouštění sítě.
· Podpora předinstalačního prostředí (PE) (WinPE 2.0/BartPE) dovoluje automatický deployment a provádění skriptů v PE, zahrnující nástroj tvorby médií PXE.
· Plné zabezpečení zajišťuje filtrování MAC, možnost chránit diskový obraz heslem a prevence neautorizovaného spuštění bootovatelných komponent Acronis.

 

Byl pro vás článek přínosný?