Hlavní navigace

Verbatim představil novinky pro ukládání a streamování dat na cestách

25. 8. 2016

Sdílet

 Autor: Verbatim
Verbatim rozšířil své portfolio produktů pro ukládání dat uvedením trojice nových zařízení do kapsy

Ty umožňují, aby data byla pohodlně uložena, sdílena a streamována prostřednictvím vysokorychlostního připojení mezi chytrou elektronikou, jako jsou tablety s operačním systémem iOS a Android, dále pak smartphony a notebooky. 

 Verbatim

MediaShare Wireless Mini

Verbatim MediaShare Wireless Mini je miniaturní verze  streamovacího Wi-Fi zařízení, které bylo úspěšně uvedeno na trh v roce 2014. Je-li do zařízení vložena microSD paměťová karta, stane se bezdrátovým USB diskem, který umožňuje zálohování a přenos dat. Vestavěný Wi-Fi vysílač umožňuje uživatelům přístup k obsahu microSD karty a sdílet nebo streamovat data (fotografie, hudbu a video) s až 5 zařízeními najednou (například s tablety/smartphony s operačním systémem iOS nebo Android). Při plném nabití přes šikovně vestavěný USB konektor umožňuje produkt až 3 hodiny nepřetržitého používání, a může se nabíjet i během používání.

Disk iStore 'n' Go Lightning

Verbatim iStore 'n' Go Lightning je robustní vysokorychlostní flash disk v kovovém pouzdře, který  navyšuje  kapacitu paměti pro zařízení Apple iPhone, iPod a iPad díky zabudovanému Lightning konektoru. Produkt dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB je ideální pro přístup, zálohování a sdílení dat mezi PC vybaveným USB portem a mobilním zařízením Apple - zvláště když připojení k internetu není k dispozici. Zařízení přichází se šňůrkou spojenou  s ochranným krytem a umožňuje uživatelům připojení klíčenky. 

Flash disk Store ‘n’ Go Dual USB

Nový flash disk Verbatim Store 'n' Go Dual USB je schopen rychle a snadno přenášet soubory mezi mobilním zařízením nebo notebookem vybaveným konektorem USB-C a jiným notebookem nebo počítačem s konektorem USB-A bez nutnosti připojení k WiFi síti. Disk dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB mohou uživatelé okamžitě přidat jako úložiště k telefonu nebo tabletu s podporou USB Type-C, a tím získat větší prostor pro zachycení více fotografií, videonahrávek nebo k instalaci dalších aplikací. Jednoduché nastavení, které můžete měnit přímo na svém mobilním zařízení, umožňuje nahrávat video a ukládat fotografie nebo hudbu přímo na USB disk. Praktická šňůrka udržuje víčko přivázané k jednotce a umožňuje uživatelům připojit klíčenku. 

top_it_employers

Dostupnost a ceny

Produkty jsou k dostání v Evropě od srpna 2016, Verbatim MediaShare Wireless Mini stojí 699 Kč. Verbatim iStore 'n' Go Lightning pořídíte za 999 Kč (16 GB), 1 249 Kč (32 GB) a 1 499 Kč (64 GB). Disk Verbatim Store ‘n’ Go Dual USB Flash stojí 499 Kč (16 GB), 799 Kč (32 GB) a 1 199 Kč (64 GB).

Byl pro vás článek přínosný?