Hlavní navigace

Využijte volný vstup na odbornou konferenci Cloud Computing 2022

16. 5. 2022

Sdílet

 Autor: Internet Info
Zaměříme se na strategii nasazování a provozu cloudů při zachování jednotné management vrstvy a IT bezpečnosti, jejich pravidlům a stále rostoucí regulaci, i na neopomenutelné parametry jejich výběru.

Jednotlivé cloudy a multicloudy by měly být flexibilní, propojitelné s existujícími aplikacemi, agilní a ideálně nezávislé na konkrétním dodavateli při zachování jednotné management vrstvy pro různá prostředí. Chytrým strategiím, bezpečnosti i pravidlům a regulacím při jejich nasazování se budeme se věnovat na konferenci Cloud Computing 2022, která proběhne 7. června. Naši řečníci vám pomohou zorientovat se ve strategii výběru jednotlivých cloudů a multicloudů tak, aby seděly typu dané firmy. 

Akce proběhne online a registrovat se můžete zcela zdarma.

Jaké konkrétní přednášky vás čekají:

Modernizace aplikací v multicloudovém prostředí

Karel Rudišar vám představí strategii, která k využití cloudu přistupuje chytře a obezřetně. Ukáže, jak VMware pomáhá svým zákazníkům realizovat strategie modernizace aplikací, jejich provoz v multi-cloud prostředí, a to vše při zachování jednotné management vrstvy pro tato různorodá prostředí včetně automatizační a orchestrační platformy.

Cloud ve veřejné správě – pravidla kybernetické bezpečnosti

Regulace cloudových služeb se stále zpřísňuje, a to zejména ve státní správě a strategických sektorech. Nově není možné do státní správy dodávat cloudové služby, které nejsou zapsané v tzv. Katalogu cloud computingu a v letošním roce se očekávají další regulace cloudu v české státní správě, včetně přijetí certifikačního mechanismu v rámci celé EU. Prezentace Jany Pattynové z PIERSTONE vám poradí, jak se s těmito regulačními výzvami vyrovnat a jaký bude jejich dopad na dodavatele i zákazníky.

Umělá intelligence Watson, CloudPaky, Bezpečnost a IBM Cloud

Petr Leština z IBM Česká republika vám v rámci své přednášky představí hlavní trendy v IBM, řešení na bázi umělé intelligence Watson, technologie IBM pro cloud-nativní řešení a v neposlední řadě technologie pro bezpečný provoz IT technologií v dnešním hybridním IT světě.

Multicloud jako nová strategie firem

Jeden dokonalý cloud neexistuje. Pro každé IT potřeby je nutné zvolit odpovídající cloud s optimálními parametry a následně cloudy propojit. Strategii výběru jednotlivých cloudů i multicloudu a odborný moderní náhled na IT multicloudovou strukturu ukáže Petr Pilin ze společnosti iPodnik cloud.

Hybridní licencování Microsoft 365

Základní licencování Microsoft 365 pomocí balíků Business nebo Enterprise je na první pohled snadné. Víte ale, jaké služby balíky poskytují a využíváte je? CEO ze společnosti PREDNY SLM Martin Predný vám ukáže, jak tyto balíky efektivně poskládat díky Hybridnímu licencování (kombinace on-premise licencí z volného trhu a předplatného), tím ušetřit desítky procent náklad, a přitom nepřijít o žádné využívané služby v cloudu.

Cloud24

Přednášet budou dále zástupci firem Veeam, Avast a ELOS.

Program konference Cloud Computing 2022, najdete na stránkách akce, kde se můžete i zdarma zaregistrovat. Generálním partnerem je společnost VMware, zlatým společnost iPodnik cloud, stříbrnými partnery jsou společnosti ELOS TechnologiesIBM Česká republikaPREDNY SLM a Tech Data. Organizátory konference jsou časopisy CIO Business WorldComputerworldLupa­.cz a Podnikatel.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku