Hlavní navigace

Abra Software nabízí informační systém "bez hranic"

20. 8. 2009

Sdílet

Uvedená technologie IS Abraonline využívá terminálový přístup přes vzdálenou plochu. Klienta nezatěžuje žádnými starostmi o správu systému, zachovává nastavení pracovního prostředí a dostupnost dat z jakéhokoliv počítače.

Informační systémy Abra jsou podle slov výrobce vytvářené s ohledem naintuitivně pojaté zpracováním, které má ulehčit uživatelům orientaci v systému při práci. Tento trend Abra Software nyní podpořila dalším technologickým rozšířením, jež umožňuje se systémy pracovat bez znalosti správy systému i IT technologií.

Prostřednictvím terminálového přístupu ke vzdálené ploše si klient může informační systém spustit z libovolného počítače odkudkoliv na světě (stačí mít pouze aktivní připojení k internetu). Výhodou je neomezená dostupnost firemních dat se zachováním všech nastavení uživatelského pracovního prostředí. Službu vzdáleného přístupu pro Abra Software technologicky zajistila partnerská firma ČMIS, která také provozuje portál Abraonline.cz.

Výhodami vzdáleného přístupu k IS jsou le výrobce zejména blesková práce se systémem i na starších počítačích a možnost využití pracovníků při práci z domova. To vše při nulových požadavcích na znalost správy IT technologií. Klient se soustředí pouze na svou práci, v zajištění správy IS se spoléhá na zaměstnance ČMIS. Pro klienty pak může být dalším přínosem možnost využít automatizovaného pravidelného zálohování dat systému.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?