Hlavní navigace

Acer představil zlatohnědý notebook Aspire 3935

21. 5. 2009

Sdílet

Spojení minimalistického designu a špičkové technologieTenký, lehký, a přitom výkonný notebook - těmito termíny popisuje společnost Acer svoji novinku Aspire 3935  –  jedná se o ultrapřenosný notebook formátu 13,3” s tloušťkou necelého jednoho palce, který je vyveden v nevšedním zlatohnědém odstínu.

Acer Aspire

Klávesnice nazvaná FineTip nabízí velké klávesy a mezery mezi nimi, přičemž má zřejmě vzbuzovat pocit luxusu, neboť je pokryta perleťovým leskem. Klávesnice Acer  s velkými klávesami a mezerami mezi nimi umožňuje psát zcela přirozeně.  Vícedotykový touchpad lze využít k přetáčení, zvětšování detailů a otáčení.

Novinka se vyznačuje kovovým kartáčovaným povrchem a  odolným šasi. Zařízení přináší vestavěné funkce Wi-Fi a WiMAX s podporou technologie Acer SignalUp.  Vybrané modely mohou být navíc dodány s volitelnou bezdrátovou technologií 3G.

Aspire 3935 je vybaven 13,3“ LCD displejem Acer CineCrystal s rozlišením 1366x768 a zobrazovacím poměrem 16:9. Notebook je dále vybaven systémem Dolby s prostorovým zvukem, dvěma vestavěnými stereofonními reproduktory a podporou zvukové technologie 3rd Generation Dolby Home Theater.

Pro používání na cestách je Aspire 3935 vybaven několika funkcemi pro úsporu energie. Panel  je založen na technologii podsvícení LED diodami, která zaručuje dobrou čitelnost i při zhoršených světelných podmínkách, neobsahuje rtuť a má nízkou spotřebu. Pro dosažení ještě vyšších úspor lze panel vypnout. Aspire 3935 je vybaven tlačítkem Acer SmartPower, jehož stisknutím vyvoláte celou řadu úsporných opatření, která jsou zaměřena na snížení spotřeby a umožňují vám ovládat výdrž baterie. Je-li Aspire 3935 napájen osmičlánkovou baterií, dosahuje až osmihodinové výdrže.


Srdcem počítače Aspire 3935 je procesorová technologie Intel Centrino 2 a procesor Intel Core 2 Duo spolu s čipsetem Mobile Intel GM45 Express s integrovanou 3D grafikou, navíc je zde k dispozici až 4GB paměti DDR3 1066 MHz.  Aspire 3935 je dodáván s volitelnou optickou mechanikou a pevným diskem pro ukládání větších objemů dat nebo diskem solid state.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?