Hlavní navigace

Acer Aspire easyStore H341- domácí server pro data

4. 10. 2010

Sdílet

Kompaktní a stylové zařízení v matně černém provedení s modrými světelnými kontrolkami pojme až čtyři pevné disky s celkovou kapacitou 8 TB, které lze navíc vyměnit za provozu. Pro navýšení kapacity je nutné zasunout disk do slotu, řídit se pokyny pro nastavení a záhy získáte k dispozici další kapacitu. Aspire easyStore navíc dokáže automaticky zálohovat data ve všech počítačích v domácnosti, přičemž můžete určit, kdy a jak často bude zálohování prováděno.

Acer Aspire easyStore H341

Aspire easyStore je osazen procesorem Intel Atom D410, založeným na nízkonapěťové mikroarchitektuře Intel Atom. Uživatel může nastavit čas přechodu serveru do pohotovostního režimu i čas jeho opětovné aktivace a tím dále snížit spotřebu. Pro ukládání obrázků, videí nebo datových souborů na server Aspire easyStore stačí zařízení připojit k portu USB a vyvolat zálohování stisknutím tlačítka „Kopírovat“.  Data budou automaticky uložena podle typu souboru do vybraných složek.

K domácímu serveru lze získat vzdálený přístup prostřednictvím internetu a osobní webové adresy. Webové rozhraní vám umožní se připojit k domácímu serveru odkudkoli a ukládat na něj soubory nebo je stahovat, připojit se k domácímu počítači nebo provádět správu serveru.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?