Hlavní navigace

Acer Aspire One 532G - netbook s ION 2

8. 3. 2010

Sdílet

Acer Aspire One 532G - netbook s IONem


Acer představuje netbook s vyhrazenou grafikou NVIDIA ION, která podle výrobce umožňuje uživatelům sledovat obsah ve vysokém rozlišení online, přehrávat ho v rozlišení 720p anebo ho shlédnout s přáteli ve rozlišení 1080 na externím televizoru/LCD monitoru připojeném k rozhraní HDMI.

Acer Aspire One 532G

Acer tvrdí, že tento netbook zvládá provozovat 3D aplikace, běžné počítačové hry, střih a převod videa,   používání snímků pro funkci face tagging a přehrávání videí ve vysokém rozlišení až 1080p. Novinka stojí na platformě Intel Atom N450 a grafickém procesoru příští generace NVIDIA ION s vyhrazenou 512MB pamětí.

Technologie NVIDIA Optimus zaručuje automatický přechod mezi využitím grafického procesoru NVIDIA ION a integrované grafiky s nižší spotřebou v závislosti na nárocích příslušné aplikace a tím prodlouží dobu provozu na baterii. Přiložený síťový adaptér je podle Aceru lehčí než běžné adaptéry, zkracuje dobu nabíjení o 1/3 a je dodáván s výměnnými vidlicemi pro zapojení do zásuvky.

Netbook, který má tloušťku 1” a váží cca 1 kg, je nabízen ve třech barevných odstínech – modrém Sapphire Blue, červeném Ruby Red a stříbrném Pearl Silver. Aspire One 532G bude uveden na trh koncem 1. čtvrtletí 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?