Hlavní navigace

Acer představuje malé stolní počítače Aspire X3300 a X5300

4. 9. 2009

Sdílet

Acer Aspire X3300 a X5300

Počítače Aspire X5300 a X3300, osazené procesory AMD Phenom II, které jsou určené pro skutečné víceprocesorové zpracování, mají zvládnout i náročné aplikace a multimedia. Čipset NVIDIA GeForce 9200 zajišťuje grafický výkon spolu s technologií NVIDIA Hybrid SLI a kvalitu přehrávání Blu-ray disků obstarává technologie NVIDIA PureVideo HD. Nové počítače mají být také vybaveny až 8GB paměťí DDR3.

Počítače Acer Aspire X5300 a X3300, které jsou dle výrobce založeny na koncepci „univerzální zábavy", nabízejí technologie pro kvalitní filmové zážitky. Nové stolní počítače Aspire spojují optimalizovaný zvukový systém třetí generace Dolby Home Theater se zvukem ve vysokém rozlišení s podporou 5.1kanálového prostorového zvuku, volitelně mechanikou Blu-ray Disc. Port HDMI zajišťuje přenos zvuku a obrazu v  jediným kabelem.

Platforma AMD LIVE! má umožňovat u počítačů Aspire X5300 a X3300 soustředit ovládání oblíbeného digitálního obsahu na jediné místo a připojovat, ukládat, distribuovat a vyvolávat digitální mediální obsah kdekoliv v celé domácnosti. Acer Arcade Deluxe nabízí nový přístup k digitálním médiím. Poskytuje úplný soubor nástrojů pro úpravu a přizpůsobování snímků i videí a jejich sdílení s rodinou a přáteli.

Počítače jsou vybaveny 1TB pevným diskem podporující přenos dat skrze technologie eSata.

Stroje Acer řady X jsou dodávány s předinstalovaným originálním operačním systémem Windows Vista Home Premium nebo Vista Home Basic. Přídavný předinstalovaný software zahrnuje Acer eRecovery Management; Acer Arcade Deluxe; zkušební verze Microsoft Office 2007 s Microsoft Works; eSobi; McAfee Internet Security Suite 2009 Trial; Adobe Reader; Windows Live Essentials; CyberLink PowerDirector 4 DE; CyberLink MediaShow DEX; MyWinLocker; NTI Media Maker; Google Toolbar a Desktop Search.

 

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?