Hlavní navigace

Acer představuje výkonný netbook Ferrari One

30. 9. 2009

Sdílet

Acer Ferrari OneAcer Ferrari One je vybaven LCD displejem CineCrystal LED s úhlopříčkou 11,6" a rozlišením 1366x768 pixelů jež odpovídá zobrazovacímu poměru 16:9. Displej s podporou technologie VISION od společnosti AMD dále využívá technologii Acer GridVista pro současné zobrazování v několika oknech.

Acer Ferrari One

Reproduktory zařízení Ferrari One jsou podle vyjádření výrobce naladěny společností Dolby Laboratories prostřednictvím Dolby Home Theater v3 technologie.

Dolby Home Theater v3 dle Aceru zahrnuje následující technologie:

•    Dolby Pro Logic IIx převede stereozvuk nebo 5.1 kanálový zvuk filmů, hudby, televizních pořadů či her na 6.1 nebo 7.1 kanálový zvuk na zařízeních, která ho podporují a která dokážou proměnit stereofonní obsah na 5.1, 6.1 či dokonce 7.1 kanálový zvukový zážitek
•    Dolby Headphone simuluje 5.1 kanálový prostorový zvuk ve stereofonních sluchátkách
•    Sound Space Expander rozšíří zvukové pole
•    Natural Bass rozšiřuje basovou odezvu reproduktoru až o celou oktávu
•    Dolby Digital Live převádí zvukový signál z osobního počítače na digitální zvuk Dolby Digital
•    High-Frequency Enhancer zlepšuje vysoké frekvence a dosahuje tím vyšší kvality zvuku. Audio Optimization opravuje běžné chyby zvuku způsobené fyzickými omezeními přenosných počítačů.

Netbook je vybaven dvoujádrovým procesorem AMD Athlon X2 L310 v nízkonapěťovém provedení, pamětí DDR2 800 MHz a technologií AMD HyperTransport 3.0. Grafický čip ATiRadeon HD 3200 ve spojení s až 4GB systémovou pamětí DDR2 667 MHZ zajišťují chod předinstalovaného 64bitového operačního systému Microsoft Windows 7 Home Premium. Pevný disk s velkou kapacitou až 500 GB nabízí více než dostatečný prostor pro ukládání dat.

Acer Ferrari One

V oblasti sítí nový Acer disponuje konektivitou InviLink Nplify 802.11a/b/g/Draft-N Wi-Fi CERTIFIED s podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp a modulem Bluetooth 2.1+EDR (Enhanced Data Rate). Ferrari One je dodáván s řešením Acer Video Conference s webovou kamerou Crystal Eye pro snímání za zhoršených světelných podmínek.

Vícedotykové ukazovací zařízení s gravírovaným nápisem Ferrari  podle Aceru umožňuje rychlou navigaci včetně přetáčení obrazovek při surfování, prohledávání souborů, prohlížení dokumentů, playlistů i fotografií. Dvěma prsty lze zvětšit či zmenšit detaily v různých aplikacích jako např.  Microsoft Office, Adobe Photoshop a Google Earth, listovat ve fotografiích, webových stránkách, dokumentech PDF či Microsoft Office anebo albech médií a také snímky otáčet.

Netbook Ferrari One je dodáván s předinstalovanou 64bitovou verzí operačního systému  Microsoft Windows 7 Home Premium.


Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?