Hlavní navigace

Acer představuje novou řadu displejů P5

10. 4. 2009

Sdílet

Displeje Acer P5


Displeje řady Acer P5 se vyznačují černým ozdobným rámečkem, přičemž nabízeny jsou ve dvou velikostech  -21,5“ a 23". S ohledem na zajištění pohodlí při práci jsou všechny modely vybaveny systémem pro nastavení sklonu, který umožňuje zvolit optimální polohu zobrazovací plochy. Nové monitory řady P5 ve formátu 16:9 s rozlišením 1920x1080 dle Aceru zajišťují skutečnou reprodukci 1080p bez ztráty kvality obrazu.

Acer

Technologie panelu Acer CrystalBrite dle vyjádření výrobce produkuje realistický obraz v přirozených odstínech, přičemž kontrastní poměr (až 40 000:1 u modelu P235H) optimalizovaný systémem Acer Adaptive Contrast Management  zvyšuje gradaci a vykreslení detailů. Doba odezvy 5 ms potlačuje “duchy” při hraní akčních her a zajistí plynulé přehrávání filmových scén.

Acer eColor Management je technologie, která přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovanému způsobu zobrazení. Tato technologie optimalizuje podání obrazu podle scénáře, který zvolil uživatel z mnoha možností: standardní režim  (normální nastavení pro běžné použití displeje), textový režim (vhodný pro zobrazování dokumentů,  listů tabulkových kalkulátorů atd.), grafický režim (zajišťuje nejvyšší kvalitu barevných snímků) a uživatelské režimy (které umožňují uživateli přesně přizpůsobit základní nastavení a obraz vlastním požadavkům).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?