Hlavní navigace

Acer rozšiřuje řady zařízení 2 v 1

7. 5. 2017

Sdílet

Na dotykovém displeji obou těchto nových notebooků 2 v 1 Acer Switch lze pomocí aktivního pera Acer Active Pen skicovat, tvořit poznámky nebo díky Windows Ink dělat anotace v dokumentech či fotografiích.

Acer Switch 5 vychází inovací svého předchůdce Switch Alpha 12. Může se pochlubit pasivním chlazením Acer LiquidLoop, díky kterému poskytuje absolutně tichý chod, přičemž mu sedmá generace procesorů Intel Core zajišťuje také výkon. Patentovaný automaticky zatahovací výsuvný stojan umožňuje jednoduchou úpravu úhlu náklonu. Nechybí ani podpora funkce Window Hello prostřednictvím čtečky otisků prstů pro rychlý a zabezpečený přístup.

Acer Switch 3 se může pochlubit konstrukcí 2 v 1 s velkým 12,2" displejem, procesorem Intel a pasivním chlazením.

„Uživatelé si osvojili flexibilitu konstrukcí 2 v 1, které jim toho, ať už v režimu notebook či tablet, pomáhají zvládnout během dne více,“ řekl James Lin, generální ředitel divize firemních a odnímatelných notebooků společnosti Acer Inc. „Řada Acer Switch je nyní schopna oslovit více zákazníků, ať už hledají zařízení, které jim poskytne nejnovější funkce a výkon nebo potřebují dostupnější variantu pro svá studia, práci a volný čas.“

Switch 5 je prvním zařízením 2 v 1 od Aceru osazeným sedmou generací procesorů IntelCore i7 a i5. Vestavěná čtečka otisků prstů na zapínacím tlačítku ověřuje uživatele a poskytuje jim přístup k projektům.

Díky patentovanému automaticky výsuvnému stojanu od Aceru lze jednoduše jednou rukou nastavit úhel náklonu Switch 5. Switch 5 také využívá pasivní systém chlazení LiquidLoop, který se stará o efektivní chod zařízení bez šumění ventilátoru. Chladicí systém LiquidLoop navíc nevyžaduje odvětrávání, které může ohrozit spolehlivost zařízení kvůli problémům s prouděním vzduchu a hromaděním prachu.

Switch 5 poskytne rozlišení 2 160 × 1 440 px a grafické jádro Intel HD Graphics 620.

Switch 3 využívá procesory Intel Pentium a Intel Celeron, nabídne až osmihodinovou výdrž na baterii a 12,2" displej s desetibodovým dotykovým ovládáním.

Acer Switch 5 i Acer Switch 3 je dodáván s připojitelnou klávesnicí, která se zasouvá do tabletu pomocí magnetů a lze ji nastavit do ergonomického úhlu podle přání uživatele. Klávesnice u Switch 5 je pro větší pohodlí při práci v tmavších prostředích podsvícená.

Univerzální a stabilní stojan ve tvaru písmena U tablet podpírá a lze jej plynule nastavit do jakéhokoli úhlu v rozmezí až 165°.

Switch 5 má 256GB nebo 512GB PCIe SSD a až 8 GB paměti LPDDR3 SDRAM. Switch 3 má 32GB, 64GB nebo 128GB eMMC úložiště a až 4 GB paměti LPDDR3 SDRAM. Oba modely umožňují ukládat další soubory na kartu vloženou v MicroSDXC slotu a oba jsou také vybaveny rychlým reverzibilním portem USB 3.1 typ C pro přenos dat vysokou rychlostí až 5 Gb/s z připojených periferií, přenos obrazu, a také pro napájení ostatních zařízení. Oba modely také mají další port USB 3.1 typ A a rozhraní Bluetooth 4.0.

Acer Switch 5 bude k dispozici v červenci za cenu od 1 099 € a Switch 3 od 499 €. 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?