Hlavní navigace

Acer představuje pracovní stanici Veriton M67WS

4. 7. 2009

Sdílet

Acer představuje pracovní stanici Veriton M67WS



Vzhled nové skříně působí jednoduše a účelně. Velká mřížka zvýrazněná pevnými žebry na přední části nových počítačů Veriton M67WS zlepšuje větrání a odvod tepla, zatímco optická mechanika a čtečka paměťových karet nejsou zakryté kvůli snadnějšímu přístupu a případné výměně.

Stanice Acer Veriton M67WS s podporou profesionálních řešení NVIDIA Quadro nabízí dle výrobce vysoký výkon a rychlost. Je vybavena řešením Quadro FX, které umožňuje digitálním umělcům, designérům a konstruktérům vytvářet 3D návrhy a profesionální grafická řešení, zatímco Quadro NVS představuje  vhodnou volbu pro finanční ústavy, střediska obsluhy nouzových volání, systémy digitálního značení a jiné způsoby použití s kritickým významem.

Veriton M67WS s procesory Intel Core2 zaručuje rychlé zpracování vícevláknových aplikací a čipset Intel Q45 Express Chipset, který je navržen přímo pro profesionální použití, podporuje řešení pro zabezpečení a ovladatelnost a tím přispívá k dosažení nové úrovně výkonu a efektivního využití energie. Veškeré nároky na multitasking a výpočetní kapacitu zvládá až  8GB paměti DDR3 a rozhraní PCI-Express 2.0, které dosahuje  svého výkonu zdvojnásobením rychlosti datového přenosu a šířky pásma pro komunikaci a grafiku.  Pevný disk Serial ATA HD s kapacitou 1 TB  se dle Aceru vyznačuje vyšší rychlostí přístupu k datům a vyhledávání. Podpora RAID 0, 1, 5, 10 zajišťuje neporušenost a propustnost dat.



Veriton M67WS je vybaven technologii Intel vPro, která umožňuje provádět vzdálenou diagnostiku a opravy, i když je počítač vypnutý a operační systém nepracuje. V případě softwarových nebo hardwarových problémů není tedy vždy bezpodmínečně nutné provádět zásah přímo na místě.




Veriton M67WS je dodáván s předinstalovaným 64bitovým operačním systémem Genuine Windows Vista Business, Genuine Windows XP Professional (Downgrade kit) nebo Linux console/X-Windows. Další předinstalovaný software zahrnuje Intel Active Management Technology 5.0 (Intel AMT 5.0); Acer Empowering Technology (Acer eDataSecurity, eLock, eRecovery, eSettings Management); Veriton ControlCenter (QuickMigration, PowerSaver, SmartBoot, HelpDesk); Acer Inventory Manager powered by LANDesk; Microsoft Office 2007 (Ready/zkušební) Service Pack 1; McAfee Internet Security Suite 2008 (60denní zkušební verze); Intel Matrix Storage Manager 8.5; Wave EMBASSY Trust Suite; Adobe Reader; CyberLink PowerDVD; NTI Media Maker.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?