Hlavní navigace

Acer vítá blížící se olympijské hry speciálními edicemi výrobků

1. 1. 2010

Sdílet

Acer vítá blížící se olympijské hry speciálními edicemi výrobků


Produkt Acer Aspire 4810T ve speciální edici patří do řady Timeline - tento tenký notebook velikosti 35 cm (14”) s nízkou hmotností nabízí spojení výkonu s více než osmihodinovou výdrží. Počítač, osazený  procesorem Intel ULV, je vybaven komunikačními funkcemi, displejem s vysokým rozlišením podsvíceným LED diodami a skutečným poměrem stran 16:9, jakož i zvukovým systémem Dolby Sound Room.

Nový počítač Aspire 1410 spojuje malou tloušťku a nízkou hmotnost se zajímavým výkonem. S výškou necelých 2.5", hmotností 1,40 kg a kompaktním tvarovým faktorem 29 cm (11,6") je podle Aceru dostatečně tenký a lehký, abyste ho mohli neustále nosit s sebou.

Displej Acer Gxx5H LCD spojuje nápadný futuristický design s propracovanými funkcemi. Tyto displeje nabízené ve dvou velikostech 61cm (24”) a 51cm (20”) nesou logo s pěti olympijskými kruhy na stojanu z leštěného hliníku a na zadní straně skříně. LCD displeje řady Gxx5H disponují plným vysokým rozlišením nebo vysokým rozlišením, k čemuž také přispívají digitální porty HDMI a DVI a vysoký kontrast s podporou technologie ACM, která podle Aceru  zlepšuje gradaci a detaily obrazu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?