Hlavní navigace

Acronis True Image Home 2010 v češtině

3. 12. 2009

Sdílet

Acronis True Image Home 2010 v češtině


Nová verze reaguje na aktuální trendy a přináší uživatelům například podporu při přechodu na Windows 7. Vytvoření plného záložního image pomocí Acronis True Image Home 2010 před upgradem na Windows 7 poskytuje možnost obnovit celé PC včetně operačního systému, aplikací, updatů a souborů v případě, kdy dojde k problémům v průběhu upgradu. Navíc umožňuje uživateli obnovit data díky možnosti přístupu do Acronis image souborů prostřednictvím Microsoft Windows Explorer. Uživatelé mohou rovněž ze záložního souboru vytvořit virtuální stroj a spouštět původní instalaci PC v prostředí Windows 7 pomocí virtualizačních nástrojů Microsoft.

Další z novinek - Acronis Nonstop Backup nabízí uživatelům ochranu systému a dat díky automatickým inkrementálním zálohám, a tak možnost vrátit se zpět do jakéhokoliv časového bodu. Uživatelé tak mohou mít jistotu, že je celý jejich počítač – fotografie, hudba, emaily, rodinná data, stejně jako operační systém, aplikace a nastavení – chráněn před ztrátou dat. Acronis True Image Home 2010 kombinuje diskový imaging s možností obnovy na holé železo a poskytuje uživatelům možnost snadné a rychlé obnovy po virové nákaze, instalaci nestabilního softwaru nebo hardwarové poruše.

Komponenta pro online zálohování, která je v Acronis True Image Home 2010 nově zařazena, dovoluje uživatelům zálohování souborů a adresářů přes Internet do zabezpečeného prostoru. Acronis tak nabídne uživatelům možnost spravovat veškeré úlohy zálohování a obnovy od vytváření plných image souborů pevných disků až po online zálohování specifických souborů a adresářů. Online Backup pro zákazníky v České republice a na Slovensku bude zprovozněn na základě analýzy zájmu o tuto službu.

Ceny a dostupnost

Acronis True Image Home 2010 je k dispozici v krabicové formě v českém jazyce na adrese www.acronis.cz a u všech hlavních dodavatelů výpočetní techniky. Anglická verze produktu je na trhu již od září v elektronické formě. Licenční čísla produktu jsou univerzální a lze je využít jak pro české, tak pro anglické instalační soubory. Cena se podle webu výrobce pohybuje kolem 1350 Kč s DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?