Hlavní navigace

Adobe Premiere Elements 10 je dostupný a plný novinek

23. 10. 2011

Sdílet

Vylepšení jasu by mělo být nově snazší díky technologii barevných korekcí Adobe Photoshopu pro video, novým nástrojům pracujícím na jedno klepnutí a předdefinovaným korekcím pro co nejuspokojivější barvu v každém filmu. Aplikací nových témat InstantMovie lze automaticky nechat vytvářet videa už během několika vteřin (v závislosti na hardwarové konfiguraci počítače).

S touto softwarovou novinkou mohou uživatelé měnit i jednotlivé fotky na zábavná videa tím, že využijí pohybů se změnou pozice a velikosti. Automatizovaná funkce nalezne obličeje lidí pomocí rozpoznávání tváří a funkce „pan and zoom“ zavede pozornost na důležité partie fotografie. Uživatelé počítačů Mac mají možnost využívat funkci SmartSound pro přidání různých hudebních skladeb, které mohou odpovídat délce filmů. Adobe Premiere Elements nabízí také zvýšený výkon pro uživatele 64bitových Windows 7.

Když už máte svá videa z dovolené či narozeninové oslavy upravené, určitě byste o ně neradi přišli. S Adobe Premiere Elements je můžete buď sdílet, nebo zálohovat. Kromě exportu ve formátu AVCHD umožňuje software vypalovat videa v HD rozlišení, v prostředí Elements Organizeru lze pak videa nahrávat přímo na Facebook a YouTube.

Pro více úložného prostoru si mohou uživatelé zakoupit službu Adobe Premiere Elements Plus, nabízející 20 GB úložného prostoru pro automatické online zálohování a sdílení spolu s přístupem k rozsáhlé knihovně návodů, předloh, šablon, filmových témat a efektů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?