Hlavní navigace

Aficio SP C311N/SP - nová stolní laserová tiskárna

25. 3. 2009

Sdílet

Aficio SP C311N/SP

 

Tento model patří podle Impromatu mezi barevné tiskárny s velmi nízkými náklady, snadnou obsluhou a kvalitními výstupy. Je dostupný ve dvou provedeních, ve verzi se síťovou kartou (SP C311N/SP) a ve verzi se síťovou kartou a duplexní jednotkou - C312DN.

Tiskárna Aficio SP C311N/SP C312DN tiskne stránky v barevném režimu stejnou rychlostí jako v režimu černobílém, přičemž produkuje 25 stran za minutu. Zahřívání po zapnutí trvá necelých 30 sekund a první barevná strana se objeví za 13,5 sekundy. Tiskárna je standardně  vybavena zásobníky o kapacitě 600 listů, max. 1100 listů a  pamětí RAM o velikosti 128 MB, kterou je možno rozšířit až na 640 MB.

Aficio

Duplexní jednotka byla navržena  tak, aby se oboustranný tisk svou rychlostí téměř vyrovnal tisku jednostrannému a zachoval tak pro uživatele potřebnou produktivitu, na kterou je zvyklý při běžném jednostranném tisku.


Díky bohatému výběru z možných připojení, počínaje paralelním rozhraním, přes síťovou kartu, bezdrátové připojení, rozhraní FireWire, Bluetooth či USB 2.0,lze tiskárnu úspěšně zařadit do další firemní IT infrastruktury. Novinka podporuje běžné síťové protokoly jakými jsou TCP/IP, IPX/SPX a AppleTalk. USB rozhraní a síťová karta je u obou verzí ve standardním vybavení. K dispozici je tiskový jazyk PCL5c a PCL6 spolu s pravým Adobe PostScript 3.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?