Hlavní navigace

Analýzy BI pomocí dynamických map či s chytrým tříděním nabízí Ness

28. 3. 2013

Sdílet

Uzavřel totiž partnerství s KT Labs, dodavatelem aplikace KliqPlan, a s firmou Business Geografic, která stojí za softwarem GeoQlik. Uživatelé QlikView tak získají nové nástroje jako například tabulkový editor nebo chytré kopírování dat, které automaticky utřídí a sjednotí vložené údaje.

GeoQlik zase představuje intuitivní geografický informační systém, jehož prostřednictvím mohou uživatelé dělat analýzy obchodních ukazatelů a dat pomocí dynamických map, které se následně integrují do reportů a dalších dokumentů.

 „Díky širokým znalostem QlikView a rozsáhlým zkušenostem v oblasti Enterprise Project Managementu je pro nás Ness Technologies ideálním partnerem pro poskytování našeho řešení KliqPlan, klíčového prvku KliqObjects Planning Suite. S KliqPlanem navíc Ness využil zajímavou příležitost pro vstup do světa interaktivní tvorby rozpočtu a plánu v rámci QlikView,“ říká Hervé de Lisleferme, ředitel divize Alliances and Business Development společnosti KT Labs.

QlikView je BI řešení, mezi jehož hlavní přednosti patří podle dodavatele intuitivní ovládání, vysoká výkonnost a minimální nároky na vývoj, administraci, hardware a školení uživatelů. To se výrazně projevuje v minimalizaci nákladů a jejich rychlé návratnosti. Výhodou je prý i velmi krátká doba implementace v řádu dnů nebo týdnů.

„QlikView také plně podporuje mobilitu a zvládá i složité analýzy dat přímo z mobilního zařízení. Manažeři – i bez týmu analytiků – tak mají vždy po ruce lepší podklady pro řízení firmy než kdykoliv předtím,“ doplňuje Hana Součková, ředitelka marketingu Ness Technologies v ČR.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?